29 Temmuz 2021

Ak Parti Şahinbey 7/24 çalışıyor

haber/IMG-20190302-WA0005.jpg
Ak Parti Şahinbey Arı Gibi Çalışıyor
 

Ak Parti Şahinbey İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Kurt ve yardımcısı Aysun Aktaş, 31 Mart yerel seçimleri öncesi Şahinbey bölgesinde gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüyorlar. Seçim öncesi çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan Ak partililer seçimden zaferle çıkacaklarını söylediler. 

 
Seçim kazanının fokurdadığı şu günlerde partililerine gönül vermiş üyelerin seçmenlere ulaşma ve projelerden bahsetme çabaları sürüyor. Kapı kapı, dolaşarak ziyaretler gerçekleştiren partililer başkan adaylarının yaptığı ve yapacakları projelerden bahsederek vatandaşlardan oy istiyorlar. 
 
Ak Parti Şahinbey İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Kurt ve yardımcısı Aysun Aktaş'ta, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nu yalnız bırakmayarak bölgelerindeki ev ve işyerlerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geliyorlar. Hazırladıkları broşürler ile yapılacak olan hizmetleri vatandaşlara sunan ak partililer partilerine olan ilginin de son derece yüksek olduğunu söylediler. 
31 Mart'ta sandıktan Ak Partinin yüksek bir oyla zafere ulaşacağını ifade  partililer, "Gece gündüz demeden seçim çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın hem partimize hemde mevcut başkan adayımız Mehmet Tahmazoğlu'na karşı büyük bir sevgisi var. Seçimin galibi allahın izniyle yine Ak Parti olacaktır. Bunu halkımızın bizlere gösterdiği ilgiden görüyoruz" dediler