18 Kasım 2019

ASCE'ye Şikayet Yağmuru

haber/IMG-20191019-WA0025_1.jpg

Gaziantep'in köklü inşaat firmalarından ASCE, şikayetler ile gündeme gelmeye başladı. İnternet yolu ile bazı şikayet sitelerinde sorunlarını paylaşan vatandaşlar sonuca ulaşamadıklarını ve ASCE'nin yaptığı işin arkasında durmadığını iddia etti.

Gaziantep'in hatrı sayılır holdinglerinden SANKO Holding çatısı altında faaliyetini sürdüren ASCE İnşaat, vatandaşlardan tepki görmeye başladı. Şikayet sitelerinde ASCE konutlarının kalitesiz malzemeden yapıldığını iddia eden bazı vatandaşlar, evlerinde çökmeler ve dökülmeler meydana geldiğini söylerken ASCE firmasının ise kendilerine yardımcı olmadığından yakınıyor. 

İŞTE VATANDAŞLARIN FOTOĞRAFLADIĞI EVİN ÇÖKEN TAVANI

Özellikle Akkent Mahallesi'nde bulunan ASCE Beykoz Konutlarında sıkıntının hat safhada olduğunu kaydeden vatandaşlar, olası bir deprem halinde can güvenliklerinden endişeli şekilde yaşadıklarını söylediler. 

ŞİKAYET SİTELERİNDE YER ALAN BAZI VATANDAŞLARIN YORUMLARINI SİZ DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ İLE PAYLAŞIYORUZ...

VATANDAŞ ASCE'NİN, SANKO FİRMASI OLDUĞUNA İNANAMIYOR...

Şikayet sitelerine yazdıkları sorunlarda ASCE'nin, SANKO gibi güvenilir bir firmanın iştiraki olmasına inanamadıkları söyleyen vatandaşlar, ASCE'den ev satın alma değil, kirada dahi oturulmaması yönünde ver yansın ediyor. 

SANKO Holding Onursal Başkanı ve aynı zamanda ASCE İnşaat Kurucu Başkanı olan Abdulkadir Konukoğlu'nun yaşanan sıkıntılardan haberdar olup olmadığı bilinmezken, vatandaşların şikayetleri ise her geçen gün artıyor