02 Nisan 2020

BÖLÜKLER'DEN EĞİTİME TAM DESTEK

haber/IMG-20181101-WA0015.jpg

ŞAMPİYON TAKIMA FORMA DESTEĞİ 

 

START Bölükler Auto Servisi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Bölükler, Ayten Anadolu Akınal Anadolu Lisesi futbol takımına antrenman ve forma  malzemesi yardımında bulundu. 

 

 Sosyal sorumluluk projelerine ve futbolla olan sempatisiyle bilinen Bölükler Auto Servis'in Yönetim Kurulu Başkanı  Yusuf Bölükler ,   geçtiğimiz yıl  Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kent Konseyi şampiyonu olan  Ayten Anadolu Akınal Anadolu Lisesi futbol takımına  antrenman malzemesi yardımının yanı sıra forma sponsoru da oldu. Gazetemize konuşan Bölükler Auto Servis Yönetim Kurulu Başkanı   Yusuf Bölükler, geleceğin yıldız adaylarının yetişmelerinde katkısının olmasından dolayı mutlu olacağını söyleyerek,Ayten Anadolu Akınal Lisesi Spor  Futbol Okul’unda çalışmalarını sürdüren  sporcuların her zaman yanında olacağını söyledi. Bölükler, amacı gençlere sağlıklı bir ortamda spor yapma imkânı sağlayan futbol okullarına elinden gelen tüm desteği vereceğinin de altını çizdi.

Konuşmalardan sonra Ayten Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Murat Kahraman, Beden Eğitim Öğretmeni Ercan Yıldız, yapılan törenden sonra okullarına  destek veren Bölükler Auto Servisi Sahibi Yusuf Bölükler'e plaket vererek, teşekkür etti. Öte yandan Ayten Anadolu Akınal Lisesi Futbol Okulu öğrencileriyle bir araya gelen  Bölükler, geleceğin futbolcu adayları ile de bir süre sohbet ederek geleceğe dair planları hakkında çocuklardan bilgi aldı.

 

 

HABER MÜSLÜM OKATAN