21 Ekim 2019

COMENZAR İLE 5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA VİP HİZMET

haber/AddText_10-04-02.45.20.JPEG

Comenzar Kadın Kuaförü ve  Spa  Güzellik Merkezi  Gaziantep'te modern güzellik ve Spa  uygulamalarının keşfedildiği yolda aranan bir marka olmanın yanı sıra alanında seçkin güzellik uzmanlarıyla birlikte güzellik anlayışına yeni bir bakış açısı getirdi. Comenzar Kadın Kuaförü ve  Spa  Güzellik Merkezi, güler yüzlü kadrosu ve yine son teknoloji cihazları ile ilgi odağı haline geldi.  Yaptığı başarılı uygulamalar ile adından sıkça söz ettiren Comenzar, vip konfordan ödün vermeden güzelliğinize güzellik katıyor.  

 

 

UZMAN KADRO, PROFESYONEL HİZMET

 

Tecrübeli kadrosuyla birlikte müşterilerine en mükemmel hizmeti sunduklarını kaydeden Comenzar Kadın Kuaförü Spa&, Güzelik Salonu İşletme Sahibi Şahin Karabulut ve Osman Kırmızı, "Merkezimizde lazer uygulaması, cilt bakımı, dövme silme gibi pek çok seanslar uygulamaktayız. İlk seanslarda dahi müşterilerimiz gözle görülür sonuçlar elde etmektedir. Hepsi branşında uzman kadromuzla hizmet verdiğimiz salonumuza Gaziantepli hemserilerimizi bekliyoruz" şeklinde konuştu. 

 

 

ACI HİSSETMEDEN KURTULUN 

 

Merkezde kullanılan son teknoloji lazer epilasyon cihazlarıyla kişinin acı hissetmediğini belirten Karabulut ve Kırmızı, "Cihazlarımız, yüksek hızda ve kısa süren seanslara imkan tanıyor. Kullandığımız cihazlar ile acı hissetmeden, kısa sürede sonuç alarak istenmeyen tüylerden kurtulabilmek mümkün. Bu yönde müşterilerimizden sürekli olarak olumlu mesajlar alıyoruz" dedi. 

 

 

SON MODA SAÇ STİLLERİ COMENZAR'DA

 

Comenzar  olarak müşterilerine kuaförlük hizmeti de sunduklarını kaydeden  Comenzar Kuaför uzmanı Kenan  Altın, "Alanında uzman kuaför arkadaşlarımızla birlikte yine en güzel ve en moda saç stillerini müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Ayrıca Comenzar olarak  Keratin botoks, Ombre,Balyaj,pinkmantasyon, saç kesimi, makyaj, ve saç renklendirme yanı sıra  yeni modelleri keşf etmek ve tarz yaratmak isteyen tüm bayanlarımızı Comenzar'e bekliyoruz" diye konuştu. 

 

 

CİLDİMİZ EN DEĞERLİ GİYSİMİZ 

 

Cilt bakımının aksatılmaması gerektiğine vurgu yapan  Güzellik Uzmanı ve aynı zamanda estetisyen sorumlusu Hatice Yılmaz, "Cildimiz en değerli giysimizdir. O nedenle cilt bakımında kullandığımız tüm ürünlerimizi ve teknolojinin son sistemleri olan, aquapeeling cihazlarla  dünya markaları arasından seçiyoruz. Hepsi profesyonel kullanıma uygun ürünlerdir" dedi. 

 

 

 

ERKEKLERDEN DE TALEP VAR

 

Son zamanlarda erkeklerin de kadınlar kadar ciltlerine önem verdiklerini ifade eden  Hatice Yılmaz, “Tüm işlemlerimiz kadınlara ve erkeklere yapılabiliyor. Son zamanlarda en az kadınlar kadar, erkeklerden de talepler alıyoruz. Onlarda cilt bakımlarına oldukça önem veriyor" diye konuştu.

İnsanların gün geçtikçe bilinçlenmesi ile erkeklerinde kendilerine ve ciltlerine bakma oranının yükseldiğini söyleyen Yılmaz, medyanın ve teknolojinin rolünün büyük olduğunun altını çizdi. Erkekler en çok lazer epilasyon yaptırmayı tercih ediyor.

Erkeklerde artık modern çağa ayak uyduruyor ve bakımlarını ihmal etmeden hijyen anlamında pratiklik sağlıyorlar. Bunların en başında gelen uygulamalardan biri de lazer epilasyon oluyor. Erkekler için de lazer epilasyon tüm vücut . uygulamasıile yapılabiliyor ama daha çok erkekler sakal üstü yanak kısımları, ense bölgeleri ve sırt bölgeleri için talepleri çoğaltıyorlar. Üstelik oldukça acısız bir şekilde ve ilk seans sonunda istenilen sonuçlar alınmış olunuyor. 

 

Haber Müslüm Okatan/GAZİANTEP