22 Ağustos 2019

GAZİ DİZMAN'IN 'VUR BENİ' ALBÜMÜ ÇIKTI

haber/AddText_05-21-12.01.51.JPEG

GAZİ DİZMAN'IN 'VUR BENİ' ŞARKISI BEGENİ TOPLADI 

 

 

 

“VUR BENİ” single’ıyla hayranlarından  tam not alan Gazi Dizman kısa süre içinde müzik severlere yeni albümüyle kulakların paslarını silecek bir albüm çıkarmanın  heyecanını yaşıyor. 

 Gaziantep Medya Kent ve GaziantepSonnokta'nın konugu olan      arabesk müziğin yeni prensi  Gazi Dizman yeni albümüyle ilğili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu...                                   MÜZİK PİYASASINDA KALICI OLACAGIM                                        Gazi Dizman, yeni single çalışması 'VUR BENİ' ile hayranlarının karşısına çıktı. Genç şarkıcı, "Piyasada kalıcı olup, adımdan uzun yıllar söz ettirecegim " dedi. 

 

 

“VUR BENİ VE YAR GELİSİN” SİNGLE'NIZ ÇOK GÜZEL TEPKİLER ALIYOR. HAYIRLI OLSUN.

 

- Çok teşekkürler. Ekipçe çok özen göstererek çalıştık. Gelen tepkilerden de gayet memnunuz. “Vur beni ve Yar gelsin” kalıbı bana hep dramatik gelmiştir. Dolayısıyla o temayı işlemek istiyordum. Biraz daha dramatize etmeye çalıştım, tam istediğim gibi oldu. Çok da uğraştım. Yani öyle bir anda ilham geldi de yazdım gibi bir durum yok.

 

- Albüm yapmak giderek zorlaşıyor mu? Müzik sektörü nereye gidiyor?

 

- Evet. Çünkü YouTube müzik sektörünü tek başına sürükler hale geldi. Müzikseverlerin yüzde 75’e yakını müziğe YouTube üzerinden ulaşıyorlar. Fiziksel satış olayı neredeyse tarih oldu, dijital satışa döndü olay. Ama ben yine de albüm yapacağım. Eğer “beni dinliyor olsaydım”, benden albüm beklerdim. Fakat dediğim gibi sadece YouTube’un dinlenme ve izlenme rakamları baz alınıyor artık. Siz bu durumu görmezden gelip sadece külliyata ve albüme ağırlık verirseniz, sektörün de oyunun da dışında kalırsınız.

 

 

- Bir kere arabesk bitmiyor. Hatta son 3-4 yıldır canlı performans anlamında daha da canlandığını söylemek mümkün. Bitmesi ihtimal dahilinde bile değil. Arabesk ve Fantazi müzik ise sektörel olarak değişkenlere çok bağlıdır.

 

Haber Merkezi