05 Nisan 2020

Gaziantep’te kanlı gece: 3 ölü ve yaralılar var

haber/AddText_09-09-11.14.24_1.JPEG

  –  Gaziantep ili Şahinbey ilçesi 75.yıl Mahallesinde araba parkı yüzünden çıktığı iddia edilen kavga da ölü ve yaralılar var.

Akşam saatlerinde Şahinbey ilçesi 75 yıl Mahallesinde araba park etme  tartışmnası  önce  kavgaya daha sonra silahlı çatışmaya döndüğü belirtildiİlk belirlemelere göre 3 kişinin öldüğü, 4  yaralının hastanelerde tedavi altında olduğu  bilgisi verildi. 4 yaralının ikisinin ağır  olduğu gelen bilgiler arasındadır. Polis çevrede büyük önlem aldı. Polis olayın büyümemesi için mahalleye  giriş çıkışları kontrol altına aldı.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Hastanesi acil servisine getirilen yaralılardan Hüseyin Yıldız, Faik Korkmaz Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamlarını kaybettiği, Ayvaz Yakup Demir ise tedavi altına alındı.

Yaralalılardan Metin Korkmaz, Özel Akademi Hastanesinde, Cengiz Demir, Özel Kemal Bayındır Hastanesinde, Leyla Korkmaz Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Mehmet Korkmaz, Özel Defalife hastanesinde, Adem Yıldız ise 25 Aralık Devlet devlet hastanesinde tedavi altına alındıkları ve yaralıların durumlarının ciddiyetini korudukları öğrenildi.Kaynak Dev Haber