22 Ağustos 2019

GAZİANTEP’TEN BÜYÜK DESTEK GÖRDÜK

haber/bakan ziyaret (2).jpg

BAKAN GÜL’DEN BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinden 3. kez zaferle çıkan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından üçüncü kez Şahinbey Belediye Başkan adayı olarak gösterilen ve seçimlerden oyunu arttırarak zaferle çıkan Başkan Tahmazoğlu’na Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledi. Hayırlı olsun ziyaretine Gaziantep AK Parti Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Sait Kirazoğlu, Müslüm Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Sayın Av. Hasan Teke ve beraberindeki heyette katıldı.

 

GAZİANTEP’TEN BÜYÜK DESTEK GÖRDÜK

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül seçimlerde Gaziantep’ten büyük destek gördüklerini belirterek, "Gaziantepli tüm seçmenlerimize 31 Mart'ta göstermiş oldukları teveccühleri için teşekkür ediyorum. AK Parti olarak Gaziantep'ten çok büyük bir destek gördük. Bu desteğini karşılığını vermek için gece gündüz demeden belediye başkanlarımız tüm kadrolarımız çalışmaktadır. Gaziantep'e minnettarız. Ben oy veren, destek olan veya oy vermeyen, Gaziantep'in büyümesi için destekleri olan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

MİLLETİMİZİN HİZMETKÂRIYIZ

Başkan Tahmazoğlu, Gaziantep halkının üçüncü defa kendisini seçerek omuzlarına önemli sorumluluklar verdiğini belirterek, “Öncelikle ziyaretlerinden dolayı Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül’e, Gaziantep AK Parti Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Uzer’e, Mehmet Sait Kirazoğlu’na ve Müslüm Yüksel’e Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e, Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’ye, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanımız Sayın Av. Hasan Teke’ye teşekkür ediyorum. Yeni dönemde mevcut projelerimizin çıtasını yükselterek, ayrıca gönül belediyeciliği ile vatandaşımız için daha iyisini nasıl yapabilirizin çalışmalarını yapacağız” dedi.