'GENÇ EVLENMEK BÜYÜK BİR HATA''Lizzi McGuire' isimli diziyle üne kavuşan 1987 doğumlu Hillary Duff, henüz bir çocukken başladığı kariyerinde, sağlam adımlarla ilerliyor. Sadece oyunculuğa odaklanmayan, müzikte de şansını deneyen Duff'ın çıkardığı dört albüm de milyonlarca adet sattı. Genç kuşağı etkileyen en önemli isimlerden biri olarak gösterilen Duff, son olarak 'Beauty& Briefcase' isimli bir filmde yer aldı. Özel yaşantısında hokey oyuncusu Mike Comrie ile mutluluğu yakalayan ve genç yetenekle kısa süre önce nişanlanan Duff, People dergisine aşk hayatı ve kariyeri hakkında samimi açıklamalarda bulundu:


Şu an Nicole Ritchie ile birlikte olan Joel Madden ile uzun bir süre ilişki yaşadınız. Ancak ilişki mutlu sonla bitmedi.
Çok doğal... Her ilişki, mutlu sonla bitmez ki! Birbirimiz için uygun değildik ve ayrıldık. O da ben de kendi yolumuza gittik. İkimiz de daha çok mutlu olduğumuz insanlarla beraberiz. Bence biz çok şanslı iki insanız. Ben Mike Comrie ile çok mutluyum.

NİŞANLIM ÇOK İYİ

Mike Comrie ile ilişkinizden bahseder misiniz?
Mike, bu güne kadar tanıdığım en yumuşak ve en iyi kalpli insan... Bana çok güzel sürprizler yapıyor!

20'nci doğumgününüz için size bir jeep hediye etmişti...
Evet... Hayatımın en büyük sürprizlerinden biriydi. Beni o kadar çok şaşırttı ki! Düşünsenize doğum günümden birkaç gün önce, "Sana bir şey aldım, umarım beğenirsin" dedi! Ben de herhalde çanta ya da güzel bir ayakkabı aldı diye düşündüm! Meğerse bir jeep almış! Cidden çok şaşırmış ve mutlu olmuştum!

Nişanlınızla en çok ne yapmayı seviyorsunuz?
İkimiz de Scrabble oynamaya bayılıyoruz. Bazen, sadece pijamalarımızı giyip, saatlerce oyun oynuyoruz! Bence, birlikte eğlendiğimiz için çok mutluyuz!

Nişanlınız ünlü bir hokey oyuncusu... Siz de hokey maçları izliyor musunuz?
Tabii ki izliyorum! Hokey şu an en çok sevdiğim spor!

EVLİLİK PLANLARI VAR
Evlilik planları yapıyor musunuz?
Yapıyoruz. Ama bir acelemiz yok. Erken yaşta yapılan evliliklerin başarısız olduğunu düşünüyorum. Biz birlikte çok mutluyuz. Bence ailelerimizle, arkadaşlarımızla ve kariyerimizle çok ilgilenmemiz gereken bir yaştayız!

Siz, "henüz erken" diyorsunuz. Ancak, sizin yaşınızdaki birçok ünlü isim evlenip, çocuk sahibi oldu!

Ben, bu durumu da büyük bir hata olarak görüyorum. Henüz potansiyelimizi ve ne yapacağımızı bilmeden evlenmek, bence korkunç bir şey! Ünlüler; para ve şöhret sayesinde bazı şeyleri çok erken yaşta yaşıyor. O zaman da insan, "Eee, bundan sonra ne var?" diyor. İnsan, bir anda kendini çok büyümüş hissediyor. Oysa bence evlenecek yaşta değiliz!