26 Mayıs 2020

GÜÇ BİRLİGİ PARTİSİ GAZİANTEP İL TEŞKİLATINDAN BAYRAM MESAJI

haber/IMG_20200523_104522.jpg

Güç Birliği Partisi İl Başkanı Murat Poyraz ve Şehitkamil İlçe Başkanı Eyyüp Can Palta, Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladılar.

 

İl Başkanı Poyraz ve Şehitkamil ilçe Palta  mesajında şu ifadelere yer verdiler  “Karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbimize sonsuz hamd-ü senalar olsun.  Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği, birbirleriyle olan dargınlıklarını unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.

Güç Birliği Partisi Gaziantep il teşkilatı olarak Ramazan Bayramı'nın tüm yurdumuza ve insanlığa sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini diler, halkımızın mübarek Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

 

BAYRAM HÜZÜNLÜ GEÇECEK

Güç Birliği Partisi Şehitkamil İlçe başkanı Eyyüp Can Palta , yayınladığı Ramazan Bayramı mesajında, dünya Müslümanları olarak ilk kez, salgın sebebiyle sevdiklerimizle kalabalık iftar sofralarında buluşamamanın ve camileri dolduramamanın hüznü içerisinde olduklarını belirtti. Ancak Ramazan ayının manevi iklimini, aynı coşkuyla yaşadıklarını ifade eden Palta, “Bayramda hüzünlü geçecek. Koronavirüs sebebiyle büyüklerimizin ellerinden öpemeyeceğiz. Sevdiklerimize sımsıkı sarılamayacağız. Ama, gönülden ve kalpten aynı hisleri paylaşacağız.” dedi.

Haber Müslüm Okatan /Gaziantep