13 Temmuz 2020

Güzelliğin yeni adresi

haber/IMG-20191115-WA0028.jpg

Kısa süre önce hizmete açılan Zerya Güzellik Salonu Gazianteplilerden yoğun ilgi görüyor. Gaziantep'te modern güzellik ve estetik uygulamalarının yanı sıra alanında seçkin güzellik uzmanlarıyla birlikte güzellik anlayışına yeni bir bakış açısı getirmeye hazırlanan Zerya, ekonomik fiyatlarıyla da müşterilerinin yüzünü güldürüyor. 

GÜZELLİĞİN YENİ İSMİ 'ZERYA'

Zerya Güzellik Salonu güler yüzlü kadrosu ve yine son teknoloji cihazları ile müşterilerinden tam not alıyor. Yaptığı başarılı uygulamalar ile adından son günlerde sıkça söz ettiren Zerya, konfordan ödün vermeden güzelliğinize güzellik katıyor. 

ZERYA'YA İLGİ ARTIYOR

Profesyonel ekibi ile müşterilerine en mükemmel hizmeti sunduklarını ifade eden Zerya Güzellik Salonu İşletme Sahibi Kamer Aslan, "Merkezimizde lazer uygulaması, cilt bakımı, buz lazer, dermapen, hidrofeceal gibi pek çok seans uygulamaktayız. İlk seanslarda dahi müşterilerimiz gözle görülür sonuçlar elde etmektedir. Hepsi branşında uzman kadromuzla hizmet verdiğimiz salonumuza tüm Gazianteplileri bekliyoruz" şeklinde konuştu. 

İSTENMEYEN TÜYLERDEN ACISIZ KURTULUN

Merkezde kullanılan son teknoloji lazer epilasyon cihazlarıyla kişinin acı hissetmediğini belirten Kamer Aslan, "Cihazlarımız, yüksek hızda ve kısa süren seanslara imkan tanıyor. Kullandığımız cihazlar ile acı hissetmeden, kısa sürede sonuç alarak istenmeyen tüylerden kurtulabilmek mümkün. Bu yönde müşterilerimizden sürekli olarak olumlu mesajlar alıyoruz. istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen tüm bay ve bayanlarımızı Gaziler Caddesi Karatarla Mahallesi Kirişçi Sokak Altın İşhanı Kat:2 No:16 Öteki Kafe Karşısı'nda bulunan Salonumuza bekliyoruz" dedi Haber. MÜSLÜM OKATAN /GAZİANTEP