25 Mayıs 2020

HAYRULLAH KUBBA’DAN 29 EKİM MESAJI

haber/20160601 - HAYRULLAH KUBBA (MEDICAL PARK)64355.jpg

HAYRULLAH KUBBA’DAN 29 EKİM MESAJI

Medicalpark Gaziantep Hastanesi, Genel Koordinatörü Hayrullah Kubba; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayarak, 29 Ekim’in milli egemenlik ve milli bağımsızlık bakımından Türkiye için önemli bir kazanım olduğunu vurguladı.
 
Genel Koordinatör Hayrullah Kubba; Cumhuriyetin 96. Yılına ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Halkımızın düşman kuvvetlerine karşı omuz omuza , topyekün savaşması neticesinde, Kurtuluş savaşı zaferle taçlandırılmıştır. Cumhuriyet her şeyini kaybetmiş bir milletin bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Milli birlik ve bağımsızlık bakımından Türkiye için önemli bir kazanımdır. Bu nedenle  Cumhuriyetini yaşatmak ve  yüceltmek en büyük vazifemizdir. “ dedi.
 
Kubba” Türk halkı birliğine, dirliğine ve bütünlüğüne göz diken hainleri tarih sahnesinden her daim silmiştir ve bundan sonra da silecektir. Türk devleti her daim baki kalacaktır. Türk milleti , milli birlik ve beraberliği sayesinde bugün dimdik ayaktadır. Tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal  Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit  ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum” dedi.