25 Mayıs 2020

IDC Türkiye’den Türkiye Finans’a bir ödül daha

haber/IMG_20191024_213653.jpg

IDC Türkiye’den Türkiye Finans’a bir ödül daha

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans, geliştirdiği ‘Krediler Dönüşüm Programı’ projesi ile IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Ödülleri 2019’da “Financial Inclusion” kategorisinde ödül aldı.

Türkiye Finans, ödüle hak kazandığı bu proje ile kredi tahsis ve kullandırım süreçlerini yüzde 40 oranında kısaltarak iş süreçlerinde hem verimlilik hem de hız elde edecek. 22 Ekim’de gerçekleşen etkinlikte ödülü, Türkiye Finans BS Ürün ve Hizmet Geliştirme Müdürü Murat Mayda aldı.

 

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans, ‘Yenilikçilik Gücümüzdür’ ilkesinden ilham alarak ürettiği yenilikçi projeleriyle aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

 

Türkiye Finans, 22 Ekim Salı günü IDC Türkiye tarafından düzenlenen ve dijital dönüşüm alanında fark yaratan projelerin yer aldığı “IDC Finance Summit 2019”da “Financial Inclusion” kategorisinde ticari kredi değerlendirme, tahsis ve kredi kullandırım sürecinin etkin bir şekilde işletilmesini sağlayacak ‘Kredi Dönüşüm Programı’ projesiyle ödül almaya hak kazandı. Banka, bu proje ile kredi tahsis ve kullandırım sürecini yüzde 40 oranında kısaltarak iş süreçlerinde hem verimlilik hem de hız elde edecek. Düzenlenen törende ödülü Türkiye Finans BS Ürün ve Hizmet Geliştirme Müdürü Murat Mayda aldı.