21 Ekim 2019

MG ARMANONİ GÜZELLİK MERKEZİ FARK YARATIYOR

haber/Screenshot_20191009_104336.jpg


Gaziantep’in güzellik sektörü alanında önde gelen firmalarından MG Armoni  Güzellik Merkezi,  Değirmicen Mahallesi Özgürlük caddesi 5 nolu Sokak No 38 Şehitkamil'de  faaliyetini  devam ederek, Lazer epilasyon, cilt bakımı ve kalıcı makyaj uygulamaları ile de  fark yaratıyor.
Güzellik ve Kuaför  sektöründe Gaziantep’in  önde gelen markalarından biri olan MG Armoni  Güzellik Merkezi, buz lazer teknolojisi ve doğal cilt bakımı seansları ile dikkatleri üzerine çekiyor.      Güler yüzlü kadrosu ve yine son teknoloji cihazları ile ilgi odağı haline geldi.  Yaptığı başarılı uygulamalar ile adından sıkça söz ettiren MG Alvina , konfordan ödün vermeden güzelliğinize güzellik katıyor.                Cilt bakımı uygulamaları ve buz lazer de başarılı işlemleri yaptıklarını  belirten MG Armoni Güzelik Merkezi İşletme Sahibi Müzeyyen Günoğlu, "Lazer epilasyon ve cilt bakımı konusunda, 'Danışanlarına cillteki probleme göre   nasıl işlem yapılır gibi bir çok sorunu merkezimizde deneyimli ekibimizle uygulayarak çözüme ulaştırıyoruz' dedi. Danışanların en büyük sorunu başka yerlerde merdiven altı tabir edilen ve  yapmış oldukları bir çok işlemlerden sonuç alamamaları, bunun sebepleri olarak ise doğru cihazların seçilmemesi ve uygulamayı yapan kişilerin yeterli bilği ve tecrübeye sahip olmamalarıdır  Her cilt aynı işlemi görmez. Biz ilk öncelikle bizi tercih eden  müşterilerimizin önce ciltlerine göre işlemlerini anlatıyor ve bakımlarına başlıyoruz” dedi.

DANIŞANLARIMIZDAN  GERİ DÖNÜŞ ALIYORUZ                   Cilt ile ilgili her türlü işlem, ağda bakımları, mezo terapi, dermapen bakımları, yenileme karbon peeling , kalıcı makyaj, lazer  epilasyon işlemlerinin  yapıldığı, MG Armoni  Güzellik Merkezinde uzman kadrosu ile bilinçli olarak hizmet verdiklerini söyleyen Günoğlu, "Bizim için bilinçli ve disiplinli çalışmak çok önemli. Danışanlarımız olumlu geri dönüşler yapıyor" diye konuştu.

Cilt bakımının önemine değinen Günoğlu , “Soğuk kış aylarında kuru ciltlerde cilt bakımı olarak bol bol nemlendirici tavsiye ediyoruz. Yüz bakımı çok önemli. Bunun için yaz aylarından  çıktığımız şu günlerde çilt yağmalanması ve güneş yanıkları konusunda merkezimizde  doğal yöntemlerimiz de vardır.

KALICI MAKYAJ İLE GERCEK GÜZELLİĞİNİZİ YAKALAYIN
Kalıcı makyaj ile mutluluğu yakalamanın mümkün olduğunu belirten   Kalıcı Makyaj Uzmanı ve aynı zaman da Bayan Kuaförü Uzmanı Gül Alkurt,   uygulamayı yaptıranların dikkat edeceği en önemli hususun uygulamayı yapacak kişinin uzmanlığı olduğunu söyledi.
Profesyonel Kalıcı Makyaj ve Kuaför  Uzmanı Gül Alkurt , Günümüzde kalıcı makyaj denildiğinde akla gelen 'microblading kaş uygulması, eyeliner, deepliner ve dudak renklendirme' olmak şartı ile kadınların günlük hayattaki işini kolaylaştırmış olan bu uygulamalar hem günümüz zaman kısıtı içerisind pek çok yere ve şeye yetişmek durumda iken zaman açısından büyük tasarruf sağlarken kişinin aynada kendine baktığında kendini mutlu hissetmesi adına da çok önemli bir destek olmuştur. Uygulamayı yaptıranlar için ise önemli birkaç nokta bulunmakta, bunlardan en önemlisi işlemi uygulayacak kişinin konusunda uzmanlığı. Çünkü yüzüne aylarca kalıcı bir işlem uygulatacak kişi kendini emin olduğu kimseye emanet etmek isteyecek ve onun yaptığı işten de memnun olmayı bekleyecektir. Microblading kaş uygulaması için yüz şekline göre bir kaş dizaynı ten rengi ve kişinin kıl rengine göre pigment seçimi tamamen uygulayıcının profesyonelliğini gösteren ibarelerdir. Gül Alkurt, kalıcı makyaj alanında kendini aldığı Akademi eğitimlerle yetiştirmiş üzerine de bireysel öngörü ve becerileri ile kendi tarzını ekleyerek kalıcı makyaj da bir marka haline gelmiştir. Uygulama sayısı binlere ulaşmış ve uygulama sonrası aldığı olumlu geri dönüşler ile danışanlarını gönül rahatlığı ve memnuniyet ile uğurlamıştır" dedi.
Değirmicen Mahallesi Özgürlük Çaddesi 5 nolu Sokak No 38 ŞEHİTKAMİL Gaziantep iletişim 0533 460 56 26                                                                        Haber Müslüm Okatan/GAZİANTEP