25 Mayıs 2020

Mustafa Akköz Oğuzeli Belediye Başkan Aday Adayı oldu

haber/IMG-20181111-WA0006.jpg

Mustafa Akköz Oğuzeli Belediye Başkan Aday Adayı  oldu 

 

AK Parti’de aday adaylığı başvurusunun başlaması ile birlikte ilk başvuru  Oğuzeli'den geldi. Oğuzeli belediye başkanlığı için 24 yılık  belediye  tecrübesiyle hizmet veren Mustafa Akköz, başvuru belgelerini ilçe başkanına teslim etti

 

 AK Parti’de, ilçe Aday Adaylık ilk resmi başvuru  Oğuzelin den. Oğuzeli  belediye başkan aday adaylığına Mustafa Akköz, başvuru belgelerini İlçe Başkanı Mehmet Ateş’e teslim etti. Akköz'ün başvurusuna çok sayıda Oğuzeli halkının yanı akrabaları  destek verdi. 

 

 

 

OĞUZELİNE HİZMET İÇİN ADAYIM

 

Mustafa Akköz Oğuzeli  Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunda bulundu. Oğuzeli ilçe teşkilatında gerçekleşen başvuru törenine siyasiler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Adaylık başvurusunda bulunan Akksöz,   , "Doğup büyüdüğüm, okuduğum, yaşadığım ve derin bir sevdayla bağlı olduğum Oğuzeline daha fazla hizmet edebilmek için Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurumu yapmış bulunuyorum. Sorun çözen, hizmet veren ve birleştiren siyaset anlayışımı sizlerin de desteğiyle Belediye Başkanı olarak devam ettirmek istiyorum. Bu isteğimi gerçekleştirecek bilgiye, birikime, emeğe, tecrübeye ve gençlik enerjisine sahibim. Oğuzeli için çalıştım, çalışıyorum ve her zaman çalışacağım. Yanımda olan aileme, dostlarıma ve tüm yol arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim." dedi. Partim bana görev verir ve aday gösterirse    ilk günkü aşkla ve heyecanla seçim kampanyası yürüteceğiz. Allah nasip eder, milletimiz de takdir ederse herkesi kucaklayan ve kimseyi ötekileştirmeyen bir belediyecilik yapacağız, Oğuzeli’ni birlikte yöneteceğiz'.  

  HABER MÜSLÜM OKATAN/GAZİANTEP