29 Temmuz 2021

OTO TAMİR HİZMETLERİNDE YÜKSEK KALİTE "BİLEK OTO SKODA ÖZEL SERVİSİ"

haber/AddText_06-24-01.14.02.jpg

 

Otomotiv sektöründe 30 yılık tecrübesi olan ve aynı zamanda Skoda Yetkili servisinde uzun yıllardır hizmet veren Nuri Acar,  ve Fikret Bilek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam ediyor. 

Oto tamir, periyodik bakım, onarım işlemleri ve yedek parça hizmeti yanında 7/24 acil servisi ile hizmet veren  Bilek  oto Skoda özel servisi , Gaziantep'te başta Skoda olmak üzere ve Woswogen gurubu tüm araçların  tamir alanında söz sahibi yapısı ile kullanıcılara dört mevsim özel bakım desteği sağlıyor.

  Başta Skoda olmak üzere   Volkswagen, VW Binek, VW Ticari,  Audi, Porsche, Seat, markalarına tek bir çatı altında hizmet veren Bilek Otomotiv Tamir & Bakım Servisi küsgette garantili servis hizmeti veren bir servis olmasıyla ön plana çıkıyor.

Bilek  Otomotiv Skoda özel servisi  Tamir & Bakım Servisi Özel olarak Küsget de  birçok markayı aynı çatı altında bir araya getirmekten dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getiren Servis Şahinleri den   Nuri Acar ve Fikret Polat Bilek, ’’Üstün hizmet kalitesi, kesintisiz ve hilesiz, yıllardır hizmet  vermiş olduğumuz Skoda ve Woswogen araçlarla ilgili  özel tecrübemizle, muhteşem bir ekibimizle ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firmalarının en önemli prensibinin müşteri memnuiyeti olduğunu ifade eden Nuri Acar, bilgi ve randevu için  05377050880 -05383749525 numaralı telefonla ulaşılabileceğini  ifade ederek aynı zamanda servisimiz de aynı zamanda Müşterilerimize  işçilik garantili ve uygun fiyatla hizmet alabilecekler.

 

Oto tamir hizmeti kullanıcıların sorunlarına komple çözümler üreten Bilek otomotiv Skoda özel servisi  hizmet anlayışıyla hareket ederek müşterilerinin sorunlarının çözüm noktası oluyor. Periyodik bakım hizmetleri veren firmamız her yaşta ve her modelde aracınızın periyodik bakım hizmetlerini yapıyor. Son teknoloji cihazları ile arıza tespiti yapan ekipmanlarımız ile üstün hizmet alırken uzman personel ile bu arıza tespitleri belirlenerek uygun çözüm yöntemleri belirleniyor. Parça değişimi gerektiği noktada orijinal parça temini sağlayan firmamız üretici firma ile bağlantı kurarak ihtiyaç duyulan parçayı tedarik ediyor. Araç sağlığı açısından önem arz eden orijinal parça uzun vadeli sorunları da engelleyen çözüm yöntemi oluyor.

Kurumsal hizmet anlayışı ile periyodik bakım yapan firmamız üretici firma garantisi ile hizmet sağlıyor. Firmamız periyodik bakım işlemlerinde fren bakımı, polen filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, motor yağı değişimi, yağ filtresi değişimi, motor bakımı, far ayarı ve ön takım kontrolü gibi işlemleri yapmaktadır. Onarım işlemleri ile de araçlarınıza yüksek standartta hizmet sağlayan firmamız Gaziantep'te Bilek  otomotiv Skoda özel servisi  ile sorunlara çözüm üretiyor.

 

 

Araçlarınız belirli bir kilometre mesafede sonrasında düzenli olarak bakım işlemi ihtiyacı duyar. Bakımı işlemlerinde motor birçok yönden ele alınırken motor yağı ve özel parça değişimleri ile onarım işlemleri yapılır. Firmamız bu noktada yüksek standardı ile onarım işlemlerini yaparken aracınızın sağlığını garanti altına alıyor. 7/24 acil servis desteğimiz ile de her an ve her yerde hizmet sağlayan firmamız oto tamiri konusunda aradığınızdan çok daha fazlasını sunuyor.