12 Ağustos 2020

ŞAHİNBEY’DE YAŞAR YAPAR HEYECANI

haber/AddText_07-10-08.42.14.jpg

 

Teşkilatlanma çalışmalarına devam eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun genel başkan olduğu Gelecek Partisi'nde Şahinbey ilçe başkanlığına Gaziantep'in İş dünyasının önde gelen   ismi Yaşar Yapar oldu.   

Görkemli bir törenle kuruluşunu ilan eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nde teşkilat çalışmaları devam ediyor. Teşkilat çalışmaları yaklaşık 5 aydır devam eden pandemi süreciyle sekteye uğramıştı ancak yeni normal dönemle birlikte siyasi partiler daha çok sahaya inmeye başladı. Gelecek Partisi de çalışmalarına hızla devam ediyor. Gelecek partisi genel merkezi  süpriz bir şekilde Şahinbey ilçe başkanlığına İş dünyasının önde gelen ismi Yaşar Yapar getirildi. Gelecek Partisi İl başkanı Bekir Öztekin, bugün yaptığı açıklama da Gelecek Partisi Şahinbey İlçe Başkanı Yaşar Yapar olarak belirledik'dedi.

Gelecek Partisi Şahinbey ilçe Başkanlığına resmen atanan Yaşar Yapar  Gaziantep'te  sevinç ve heyecanla karşılandı.

 

YAŞAR YAPAR KİMDİR 

Gelecek Partisi Şahinbey ilçe başkanı  Yaşar Yapar , sahip olduğu şirketi bünyesinde İnşaat,gayrimenkul,Medikal,sağlık,taahhüt,Kuyumculuk,Petrol,Gıda ve tekstil gibi iş kollarında memleketin gençlerine istihdam sağlayarak,gençlere ekmek kapısı oldu. Gençler ve çocuklar için bir çok projeye destek veren Yapar,Gaziantep ili Şahinbey ilçesine bağlı bir çok eğitim kurumunda etkinliklere destek olmuştur.

HABER MÜSLÜM OKATAN/GAZİANTEP