18 Kasım 2019

ZE-YUS CAM SUYU HİZMETE GİRDİ

haber/AddText_10-18-01.51.09.JPEG

Kalkan Otomotiv'den  Dev Yatırım 

ZE-YUS CAM SUYU HİZMETE GİRDİ  

 

Gaziantep'te Otomotiv Sektöründe Boch Car servis hizmeti veren Kalkan Otomotiv ZE-YUS  Antifirizli Cam Suyu Mavi Kent Sanayi   sitesinde üretime başladı.

 

Kalkan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Kalkan, tarafından  "ZE-YUS Antifirizli Cam Suyu" üretime başladı. Kalkan Otomotiv tarafından Mavi Kent Sanayi sitesinde açılan tesislerde üretime başlayan "ZE-YUS Antifirizli Cam Suyu"  Gaziantep ve başta olmak üzere   genelinde satışa sunulmaya başladı.Gaziantep'de otomobili olan herkesin mutlaka -30 derece üretimi Yapılan yapılan  Antifirizli Cam Suyunum yanı sıra Antifiriz cam Suyu arac şampuanın yanı sıra araç kimyasalaryla ilğili Kalkan Otomotiv bünyesinde hizmet verelecek ve  deneyin.

Günlük hayatımızın bir parçası haline gelen otomobiller her bütçeye uygun fiyatları ile hayatımızı kolaylaştırır. Özellikle yolculuk yaparken trafikte herhangi olumsuz bir durumla karşı karşıya kalmak istemeyiz. Bakımı ve temizliğine ayrıca dikkat ederiz. Otomobil kullanırken aniden yağmur bastırdı. Şiddetle yağan yağmur üstelik çamur gibi ve siz yoğun bir trafiğin içerisinde bu yağmura yakalandınız. Önünüzü görebilmeniz neredeyse imkansız. İşte tam da bu sırada camlarınız için kullandığınız otomobil cam suyu çok önemli. Kalitesiz bir ürün kullandıysanız maalesef camlarınızda kalan lekeler nedeni ile yağmur dinse dahi önünüzü göremez hale gelirsiniz. Trafiğin stresine ek olarak net bir görüntü sağlayamamanız sizin kaza yapmanıza dahi sebep olabilir. Bilmeyenler için otomobil cam suyu çok basit bir ürün olarak düşünülebilinir. Ancak uzun süre araç kullanmış ve bu tarz olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmış kişiler ne kadar önemli bir ürün olduğunun ve kalitesinden ödün verilmemesi gerektiğinin bilincindedir.

Otomobil cam suyu ürünlerine rahatça ulaşabileceğiniz bir fırsat sunuyoruz size. En ucuz ürünü nasıl temin edebilirsiniz? Gaziantep  bu alanda hizmet veren bir firma var, ZE-YUS Mavi Kent   sanayi sitesinde Kalkan Otomotiv   tarafından "ZE-YUS " adıyla üretilen cam suyu ve antifrizler piyasadaki yerini aldı.-30 derece üretimi yapılan cam suyundan temin etmek için. MAVİ KENT mahallesi 135025 nolu sokak no 156 - A/1 Şahinbey /GAZİANTEP Haber Müslüm Okatan/GAZİANTEP