29 Kasım 2023

2023 YILIN EN SEVİLEN LEZZETİ KIRAN KURUYEMİŞ OLDU

haber/Photo_1699898387310.jpg

Gastronomi kenti Gaziantep, meşhur baklava ve fıstığının yanında artık Kıran Kuruyemiş çeşit çeşit kuruyemişleriyle de adından söz ettiriyor.

BİRBİRİNDEN LEZİZ ÜRÜNLER KIRAN  KURUYEMİŞ'TE

Ünlü kuruyemiş firması Kıran  Kuruyemiş, 2003  yılından bugüne kadar gelerek içinde bulundurduğu kuruyemiş, lokum, çikolata, baharat, birçok şekerleme ve özel olarak ürettikleri kahvelerini müşteri lerine sunmaya devam ediyor. Kıran Kuruyemiş,Gaziantep'deki 3. Şube sayısını önümüzdeki dönem açmayı pilanlıyor.

 2003 yılından bu yana   Gaziantep'de  hizmet verdiklerini belirten Kıran Kuruyemiş işletme sahibi Hüseyin Kıran,  yöresel lezzetleri günlük ve taze olarak Gaziantep  halkının beğenisine sunduklarını söyledi.

GAZİANTEP'LİLERİN TERCİHİ KIRAN KURUYEMİŞ OLDU 

Kıran, “Günlük kavrulan yöresel çerez çeşitlerinin  yanı sıra yine günlük kavrulan duble leblebi, duble fıstık içi, duble çekirdek kavuruyoruz, anında çekilip verilen taze kahve, anında çekilip verilen karabiber ve tüm baharat çeşitlerini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yöresel ürünlerimizden pekmez sucukları, pestil çeşitleri, lokum sucuk çeşitleri, taze cevizli şeker, bademli şeker ve birçok çeşitleri ile hizmete girdigimiz bu güne aynı kalite ile hizmet veriyoruz. Satışa sunduğumuz yöresel lezzet ürünleri ve baharat çeşitlerini  ise kalitesiyle müşterilerin den tam not aldığını belirtti. Hizmette sınır tanımadık larını Kargo ile şehir dışından sipariş veren müşterilerimizin siparişlerini güvenli bir şekilde gönderiyoruz.Bugune kadar bizi tercih eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Çarşı Merkez ve 75 yıl mahallesinde hizmet vermeye devam eden Kıran Kuruyemiş müşterilerinin gönlünde adeta taht kurdu.Son derece hijyenik ve bir o kadar ekonomik fiyatları ile birbirinden leziz ürün çeşitlerini damak tutkunlarının beğenisine sunan  Kıran Kuruyemiş, yine Gaziantep yöresine ait kurutmalık çeşitleri ile de özellikle müşterilerinin vazgeçilmezi haline dönüştü.

HABER MÜSLÜM OKATAN / GAZİANTEP