29 Kasım 2023

Anteplezzeti.com.tr yayın hayatına başladı

haber/Photo_1700235469327_1.jpg

 

Gaziantep  merkezli olarak  yayın yapacak olan ‘www.anteplezzeti.com.tr', yayın hayatına  başlayarak Gastronomi şehri Gaziantep 'de ilk yemek web sitesiyle yeni bir soluk getirecek...

ANTEP LEZZETİ DOP DOLU İÇERİĞİYLE OKUYUCULARIYLA BULUŞTU 

Gaziantep'in ilk  yemek sitesi  Antep Lezzeti özel röportajları ve mekan tanıtım   içeriği ile okuyucuları ile buluştu.Gastronomi şehri  Gaziantep'in  meşhur lezzetlerini dijital olarak web sitesine  taşıyan Antep lezzeti aynı zamanda yemek tariflerinden beslenme önerilerine bir çok konu ve içerikleriyle de dergi olarak da hizmetini sürdürecek. 

OKUYUCULARINDAN TAM NOT ALDI

Medya Kent Gazetesi ve Gaziantepsonnokta  Medya Grubu bünyesinde Müslüm Okatan önderliğinde hazırlanan www.anteplezzeti.com.tr  olarak okuyucuları ile buluştu. Gaziantep'in yemek ve zengin mutfak web sitesi dop dolu icerigiyle kısa süre içinde okuyucularından tam not aldı. 

Medya Kent Gazetesi ve Gaziantepsonnokta İmtiyaz Sahibi Müslüm Okatan, www.anteplezzeti.com.tr olarak yayın yayın hayatına başlamasıyla şu ifadeleri kullandı: 

DAHA GÜZEL BİR GAZİANTEP İÇİN...'

“Bugün Gaziantep  adına bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gastoromi şehri Gaziantep'te ulusal internet yemek ve kültür  kanalı olan ‘Antep Lezzeti’ ile zorlu bir yola çıkıyoruz. Bulunduğumuz noktaya gelene kadar büyük mücadele verdik. AEn üst seviyede teknik donanımı kurduk. Ulusal mecrada deneyim  yazarlar ve diyetisyenlerle yola koyulduk. Diğer Medya gruplarımız da olduğu gibi her zaman ilkeli, doğru, bağımsız ve tarafsız haberciliğin ana doktrinimiz olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Değerli hemşehrilerimizin her zaman olduğu gibi bu mecrada da arkamızda olacağına eminim. Daha güzel bir Gaziantep için hayırlı olmasını temenni ederim.”