29 Mart 2023

BAŞKAN FADILOĞLU, ÇALIŞMALARI YERİNDE TAKİP ETTİ

haber/Photo_1675511119921.jpg

Gaziantep genelinde etkili olan kar yağışına yönelik başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Biz tüm önlemlerimizi almıştık. Yapılan koordinasyonlu çalışma neticesinde görev alanlarımızda arkadaşlarımız geceden beri teyakkuz halindeler. Tüm ekip arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizden, mümkün olduğu kadar eğer zaruret yoksa dışarıya çıkılmaması noktasında hassasiyet göstermelerini rica ediyorum” dedi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarı sonrası kar yağışı öncesi tüm tedbirlerini alarak gece saatlerinden beri çalışma yürüttüklerini söyledi.

 

İlçenin her noktasına ulaşmak adına yoğun bir mesai yapan karla mücadele ekiplerini sahada ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, personellere kolaylık diledi. Başkan Fadıloğlu, çalışma yürütülen bölgeleri incelerken, esnafı da ziyaret etti.

 

Ekiplerin, kar temizleme çalışmalarını öncelikli olarak hastaneler, sağlık ocakları, kamu kurum ve kuruluşlarının olduğu bölgelerde yoğunlaştırdığını belirten Başkan Fadıloğlu, yoğun çalışmaların aralıksız devam ettiğini vurguladı.

 

TÜM EKİP ARKADAŞLARIMIZ ŞU ANDA SAHADA ÇALIŞIYOR

Vatandaşa, zorunlu olmadıkça evden çıkılmaması ricasında bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Küresel ısınmayla birlikte dünyada çok büyük su sıkıntıları yaşanıyor. Biz de bu sıkıntıları yaşıyoruz. Çok şükür, rahmet geldi. Tabii, bu rahmetin geleceği ilmi olarak takip edildiği için biz tüm önlemlerimizi almıştık. Yapılan koordinasyonlu çalışma neticesinde görev alanlarımızda arkadaşlarımız geceden beri teyakkuz halindeler.