21 Mayıs 2022

Büyükşehir'in Belediyesi’nin tercihi Defa Life oldu

Gaziantep Özel Defa Life Hastanesi, Sağlık Protokolü ve İş Birliği Anlaşmalarına Devam Ediyor.

haber/Photo_1642753687827.jpg

Gaziantep Özel Defa Life Hastanesi, Sağlık Protokolü ve İş Birliği Anlaşmalarına Devam Ediyor.

Özel Defa Life Hastanesi ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi arasında özel koşullarda tedavi hizmeti alınması ve tedavi giderlerinin standardize edilmesi amacı ile iş birliği kapsamında  Sağlık Protokolü imzalandı.

10 bin personeli kapsayan Sağlık Protokolü imza törenine, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Murat Geç ve Özel Defa Life Hastanesi Başhekimi Dr.Ulaş YANIK adına, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Ayhan Ulu katıldı.

BELEDİYE PERSONELİ VE AİLELERİ FAYDALANACAK

Anlaşmanın detayları hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Murat Geç, imzalanan Sağlık Protokolünden Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan 10 bin personelin ve aile fertlerinin geçen yıl olduğu gibi bu senede faydalana bileceğini belirtti.

ÖZEL DEFA LİFE HASTANESİ YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Murat GEÇ, "Şehrimizin güzide hastanelerinden olan Özel Defa Life Hastanesi ile iş ortaklığının yanı sıra

Sosyal sorumluluk projelerinde de de bir araya gelmeyi hedefliyoruz. Sağlık Protokolü noktasında Özel Defa Life Hastanesi Yönetimine teşekkür ederim" dedi.