27 Ekim 2021

CHP Şehitkamil'de istifa depremi

haber/AddText_02-06-05.27.38.JPEG

CHP Şehitkamil'de istifa depremi

CHP Şehitkamil İlçe Yönetim Kurulu üyeleri istifa etti.

 

CHP Şehitkamil İlçe Yönetimi toplu olarak istifa etti.  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şehitkamil ilçe yönetimi üyelerinin  parti genel merkezinin yerel seçimlerde izlediği yol ve alınan kararlar nedeniyle toplu halde istifa ettiği öğrenildi.

CHP Şehitkamil İlçe Yönetimi toplu olarak istifa etti.  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şehitkamil ilçe yönetimi üyelerinin parti genel merkezinin yerel seçimlerde izlediği yol ve alınan kararlar nedeniyle toplu halde istifa ettiği öğrenildi. CHP Şehitkamil’deki istifa gerekçesine ulaşıldı.

Gaziantep Pusula'dan Mehmet Torun'un haberine göre, dün ilçe başkanlıkları meclis üyesi listelerini hazırlayıp, il başkanlığına sundu. Bütün ilçelerde meclis üyeliği listesi ortak kararlar alınırken, Şehitkamil İlçe Başkanı Umut Yılmaz, meclis üyesi listelerini belirlerken, yönetimine danışmadı ve listeyi kendi başına hazırlayıp, il başkanlığına sundu. Durumdan haberdr olan ilçe yöneticileri Yılmaz’a tepki gösterdi ve bugün toplu olarak yönetimden istifa ettiler. Böylelikle Umut Yılmaz’ın da başkanlığı düşmüş oldu.

Kimler istifa etti?

Serkan Çelik, Mustafa Ayhan Atalamış, Pınar Erdem, Cahit Fıstıkçı, Cuma Yaprak, İsa Kaya, Ramazan Özsoy, Meltem Kılıç, Esin Korkutan, Ejder Örs istifa eden isimler arasında yer alıyor.

 

 

Kaynak: Pusula Gazetesi