22 Ocak 2022

Cihan Bebek ile ilgili son dakika açıklaması

haber/AddText_12-01-10.09.43.jpg

Cihan Bebek ile ilgili son dakika açıklaması

 

Bazı basın yayın kuruluşları ve sosyal medya organlarında cani babanın darp ettiği ve hastanede yoğun bakımda olan Cihan Bebeğin öldüğüne dair haberler yapılıyordu. Özel Anka Hastanesi yapılan haberler ile ilgili olarak açıklamada bulundu. İşte açıklamalar.

Geçtiğimiz gün Gaziantep'te cani babanın 2 aylık bebeği darp ettiği görüntüler ortaya çıkmış ve tüm Türkiye'nin tepkisini çekmişti. Görüntülerin sosyal medya hesaplarında yayınlanması ile birlikte, 2 aylık bebeği darp eden baba göz altına alınarak cezaevine gönderilmişti. Cihan Bebek ise özel Anka Hastanesi'nde yeni doğan yoğun bakım servisinde tedaviye alındı.

Sonraki süreçte bazı yayın kuruluşları ve sosyal medya organlarında Cihan Bebeğin öldüğüne dair haberler yapılırke Anka Hastanesi yönetimi Anka Hastanesi yönetimi yapılana Haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten bir açıklama yaptı.

 

İşte o açıklama:

 

KAMUOYUNA DUYURU

 

Bazı basın yayın kuruluşlarında ve sosyal medya organlarında yeralan Cihan Bebeğin öldüğüne dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Cihan Bebeğin hastanemiz yoğun bakımındaki tedavisi, büyük bir titizlikle devam etmektedir. Cihan Bebeğin sağlığına kavuşması herkes gibi bizlerin de en büyük temennisi ve duasi. O nedenle doktorumuz ve bütün çalışanlarımız sizlere Cihan Bebek ilgili sevindirici haberler verebilmek, Cihan Bebeği mutlu yarınlara hazırlayabilmek için büyük bir gayretle çalışmaya devam etmektedir. İnanıyoruz ki sizlerin duası ve sevgisi, bizlerin çabalarıyla Cihan Bebek yaşama yeniden gülümseyecek....