06 Şubat 2023

DEFA LİFE HASTANESİ BAŞHEKİMİ OP. DR. ALİ BORA ÜSTÜNSOY OLDU

haber/Photo_1672728094020.jpg

DEFA LİFE HASTANESİ  BAŞHEKİMİ OP. DR. ALİ BORA ÜSTÜNSOY OLDU   

Defa Life Hastanesinin Hizmete başladığı günden bu yana  Mesul Müdür ve Başhekimlik görevini sürdüren Dr.Ulaş YANIK’ın      Defa Life Hastanesi Genel Müdürü olarak  göreve gelmesiyle , Defa Life Genel Cerrahi Kliniği Uzmanı Op.Dr.Ali Bora ÜSTÜNSOY  Başhekim olarak  göreve  başladı.

Defa Life Hastanesi  Başhekimi Op.Dr.Ali Bora ÜSTÜNSOY bugüne kadar yaptıkları çalışmalarından dolayı Genel Müdür Dr.Ulaş YANIK ve Başhekim Yardımcılarına teşekkür ederek, yeni yönetim olarak yapılan çalışmaları daha da ileriye taşımak adına var güçleriyle çalışacaklarının altını çizdi. Defa Life Hastanesi’nin sadece Gaziantep’te değil  Bölge genelinde talep gören bir sağlık kuruluşu olduğuna dikkati çekerek Defa Life markasının değerini sağlık alanında daha da ileriye taşımanın başlıca hedefleri olduğuna da  vurgu yaptı. Gerek Covid-19 Pandemisi  mücadele, gerekse sağlık alanında ki diğer sıkıntıları aşma noktasında yoğun bir temponun kendilerini beklediğine işaret eden ÜSTÜNSOY, bu amaçla çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Defa Life Genel Cerrahi Kliniği Uzmanı Op.Dr.Ali Bora Üstünsoy  Kimdir?

2000 yılında Çukurova Üniversitesi  Tıp Fakültesi mezunu olan Üstünsoy  Mersin Üniversitesi  Tıp Fakültesi Genel cerrahi  Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini aldı. 

2008 yılında Diyarbakır Askeri Hastanesinde askerlik hizmetini tamamlayan sonra, Sırasıyla Ağrı Devlet Hastanesi ve bir çok Özel Hastane deneyimi olan Üstünsoy , 2019 yılından bu yana  Defa Life Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Obezite Cerrahi, Anoraktal Cerrahi,Endokrin ve Metabolik Cerrahi,Onkolojik Cerrahi,Fıtık Cerrahi, ,Paratiroid Cerrahisi, i ilgi alanlarının başında gelmektedir.