01 Aralık 2022

Emlakçılar Odası'nda kongre heyecanı

haber/AddText_02-21-06.58.02.jpg

Gaziantep Tüm Emlakçılar Odası Başkanı Mehmet Aytaç, oda olarak, birçok alanda önemli değişimlere imza attıklarını söyledi. Yeni dönemde aynı heyecanla göreve aday olduklarına dikkat çeken Aytaç, ‘’Yeni dönemde bu birlik ve beraberliğimiz daha da kuvvetlendirerek, başarılı çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum.’’ dedi.

 

ÜYELERİMİZE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET ETTİK

 

Tüm kesimler tarafından takdir edilen başarılı bir dönem geçiren Aytaç, görev süresince yönetim kurulu ile birlikte önemli çalışmalara imza attıklarını dile getirerek, ‘’Tapudaki sorunları çözdük. Üyelerimizin işlemlerini rahat bir şekilde yapabilmesi için tapu çevresine ödeme noktaları konuldu. Yeni yasa tasarısı için ciddi girişimlerde bulunduk. Yeni dönemde bu konuda kesin bir sonuç alacağımızı düşünüyorum. Diğer yandan üye profilimizi düzenledik. Üyelerimizin tüm sorunlarına duyarlı ve çözümcü bir anlayışla baktık’’ diye konuştu.

 

 

ÜYELERİMİZLE ÖRNEK BİR EKİP OLDUK 

 

Aytaç, başarılı olmak için ekip ruhuyla çalışılması gerektiğine dikkat çekerek şunları söyledi: "Üyelerimizle ve yönetim kurulumuzla son derece örnek çalışmalar yaptık. Geçmiş dönemde yapılan başarılı çalışmalar bu ekibin ürünüdür. Yani tüm üyelerimizin hizmetlerde katkısı vardır. Yeni dönemde bu birlik ve beraberliğimiz daha da kuvvetlendirerek, başarılı çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Odamız bu açıdan Gaziantep'te örnek gösterilebilir. Cuma  günü yapacağımız genel kurulu da şölen havasında gerçekleştireceğiz. Aytaç, başta tüm üyeler olmak üzere, oda ve dernek başkanları ve basın mensuplarını da Cuma günü şato restoranda yapılacak genel kurulda görmeyi arzu ettiklerini de sözlerine ekledi. 

Aytaç, başta tüm üyeler olmak üzere, oda ve dernek başkanları ve basın mensuplarını da Cuma günü şato restoranda yapılacak genel kurulda görmeyi arzu ettiklerini de sözlerine ekledi. 

HABER: MÜSLÜM AYDINLAR