27 Ekim 2021

Gaziantep Emniyeti'nde büyük değişim

Geçtiğimiz aylarda Gaziantep Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Emre Başbuğ, 3 yeni emniyet müdür yardımcısı atarken, şube müdürleri arasında da yeni atamalar yaptı

haber/Screenshot_2021-10-07-22-04-54-85_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep'te uzun süreden bu yana emniyet müdür yardımcılığı yapan ve sevilen isimler olan Aşkın Söğüt ile Yaşar Kuş rütbe alarak birinci sınıf emniyet müdürlüğüne yükseldiler. Söğüt ile Kuş, Ankara’da görev yapacaklar.

Aşkın Söğüt ile Yaşar Kuş’tan sonra boşalan bu müdürlükleri Asayiş Müdürü Dr. Tuncay Dölkeleş, Bülent Polat, Murat Mutlu ve Tayfun Güngör getirildi. Daha önce görev yapan emniyet müdür yardımcıları Cahit Sarı, Oktay Sayar, Osman İşsağ ve Öztürk Polat’ta mevcut görevlerine devam ettiği ileri sürüldü.

DEĞİŞEN ŞUBE MÜDÜRLERİ

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü’ne Şanlıurfa’da görev yapan Hasan Çengel, Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne Şehitkamil Emniyet Müdürü Dursun Terzi, Terörle Mücadele’ye Mehmet Teltik, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne Mehmet Nacar atandı.

ŞAHİNBEY VE ŞEHİTKAMİL'DE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ

Nizip’te uzun süredir görev yapan Mustafa Yaman Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Organize Sanayi Bölgesi’nde görev yapan Başkomiser Alpaslan Seçilmiş, Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirildi.