27 Ekim 2021

Gaziantep’te çözüm odaklı çalışan dijital medya ajansı: Furkan Dijital

haber/IMG_20200218_134912.jpg

Gaziantep’te çözüm odaklı çalışan dijital medya ajansı: Furkan Dijital

Gaziantep merkezli çözüm odaklı çalışan dijital medya ajansı Furkan Dijital, sosyal medya, marka itibar ve dijital medya ajansı hizmeti sunuyor.

Dijital ajanslar hakkında yapılan araştırmalar her ajansın istenen hizmet kalitesini ortaya koymadığını gösteriyor. Ne yazık ki bu alanda müşterilerini oyalayarak zaman ve maddi olarak kayıp yaratan firmaların sayısı da azımsanamayacak kadar fazla.

Firmalar özellikle dijital konularda müşterilerinin yeterince bilgi sahibi olmamasından elde ettikleri avantajları iş etiğine uygun olmayan şekillerde kullanmayı tercih ediyor. Piyasanın içinde bulunduğu bu ortama karşın Furkan Dijital farkını ortaya koyarak hizmetlerinin tamamını mümkün olan en kısa süre içerisinde müşterilerine detaylı şekilde açıklama yoluna da giderek tamamlıyor.

FURKAN DİJİTAL İLE ZİRVEDEKİ YERİNİZİ ALIN!

Medya ajansı, sosyal medya yönetim danışmanlığı, marka itibar yönetim danışmanlığı ve grafik/kreatif tasarımlar hizmeti almak sektörünüzde en tepelere ulaşmak için bir gereklilik. Bu neden yüzünden gerek bölgenizde gerekse ülke çapında tanınmışlığınızı artıracak reklam ve yönetim önerilerinin tamamını uygulamalısınız.

AJANS BAŞKANI FURKAN GÖKŞEN: MÜŞTERİLERİN İMZA SAHİBİ OLMALARINI SAĞLIYORUZ

Ajans Başkanı Furkan Gökşen, Furkan Dijital’i şöyle anlattı; “Gaziantep merkezinde ofisi bulunmaktadır. Furkan Dijital dijital alanda gereken tüm hizmetleri almanızı sağlıyoruz. Bu sayede markanızı ya da şirketinizi isterseniz sosyal medya üzerinden isterseniz web siteniz üzerinden tanıtıyoruz. Üstelik firma, tanıtım çalışmalarında altyapıdan başlayarak en yukarı kadar adım adım ilerliyor. Genellikle dijital ajanslarda müşteri ilişkileri zayıf olduğu için elde edilen sonuçlar ekibin imzasını taşımaktadır. Ancak Furkan Dijital, ekibimizdeki iletişim sorumlularımız öncelikle müşterileri ile toplantılar yapıyor. Böylelikle müşterilerin de elde edilen sonuçlarda bir imza sahibi olmaları sağlıyoruz” dedi.

FURKAN DİJİTAL HİZMETLERİ İLE MARKANIZI DOĞRU TANITIN

Firmanızı ya da isminizi internet âleminde en yukarılara taşımak için farklı hizmetleri aynı anda almalısınız. Bu neden yüzünden profesyonel bir ekibiyle Furkan Dijital'in hizmetleri ile markanızı doğru tanıtın.

Siz de ekip ile iletişime geçerek; Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları, Dijital Medya Hizmeti, Marka İtibar Yönetimi ve Profesyonel Grafik ve Kreatif Tasarımı hizmetlerinden yararlanarak markanızı zirveye taşıyabilirsiniz. Üstelik firma çalışma prensipleri gereği bireysel olarak önerilerde de bulunuyor. Bu sayede ister Gaziantep’te olsun ister farklı şehirlerde olsun ürününüze özel olan tanıtım ve reklam yöntemlerini temin edebiliyorsunuz. Furkan Dijital hizmetlerinde devamlı müşterilerle iletişim halinde olduğundan alınan sonuçlarda da sorun yaşanmıyor. Furkan Dijital hakkında daha detaylı bilgiye ajansın Instagram sayfasından ulaşabilirsiniz: