29 Kasım 2023

Gaziantep'te etin kaliteli ve lezzetli adresi VATAN ET KASAP

haber/Photo_1700388838405.jpg

 

Gazianyep'te  etin kaliteli ve lezzetli adresi Vatan Et Kasap, müşterilerine enfes et ürünleri sunmaya devam ediyor.

Kaliteli et ürünleriyle öne çıkan Vatan Et Kasap, sağlıklı ve lezzetli beslenmenin önemine inanarak, müşterilerine en taze etleri sunuyor. Kasapta yer alan ürünlerin hepsi, özenle seçilen ve kalite standartlarına uygun şekilde işlenen etlerden üretiliyor.

Vatan Et Kasap  İşletme Sahibi İbrahim Tasdemir, Antep Lezzeti ekibine yapmış olduğu aciklamada; Vatan Et Kasap'ın etleri, her türlü yemeğe ve pişirme yöntemine uygun şekilde hazırlanıyor. Kasabın zengin ürün yelpazesi arasında dana, kuzu, tavuk, sarma, incik,  gibi çeşitli etlerin yanı sıra, günlük köy yoğurdu ve yumurtasucuk gibi atıştırmalıklar da bulunuyor. Ayrıca Vatan et kasapta, özel taleplere uygun olarak hazırlanan et ürünleri de bulunuyor.

Vatan Et Kasap, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor ve her zaman kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor. Kasabın çalışanları, müşterilerine et seçimi ve pişirme konusunda yardımcı oluyor ve her zaman güleryüzle hizmet veriyor.

Gaziantep'de  etin en kaliteli adresi olan  Vatan Et Kasap, müşterilerine sağlıklı ve lezzetli et ürünleri sunmaya devam ediyor. Kaliteli hizmeti, taze ürünleri ve geniş ürün yelpazesiyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Vatan Et müşterilerine tepsi yemeklerinin yânı sıra sipariş vermek istedikleri yemekleri hazırlayarak müşterinden tam. Not almaya devam ediyir. Sizlerde Vatan Et Kasabını ziyaret ederek, enfes et ürünlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

VATAN ET KASAP  ''UYGUN FİYAT, DOĞAL LEZZET, BOL ÇEŞİT''

 ADRES: 75.yıl mah 72 nolu cad no 73 Şahinbey Gaziantep

TELEFON : 05369210840

İBRAHİM TAŞDEMİR