02 Aralık 2021

GAZİANTEPLİLERİN GÖZDESİ 'MEHMET KAYA'

haber/AddText_10-20-04.26.38.jpg
 

Gaziantep'te Ahmet Şireci Bulvarı üzerinde hizmet veren Mehmet Kaya Kuaför bayanların uğrak noktası haline geldi. Güzelliğine değer veren bayanların gözdesi olan Mehmet Kaya Kuaför, birbirinden güzel saç tasarımlarını Gaziantepli bayanların beğenisine sunuyor. 

 
2000 yılında Mehmet Kaya ismi ile ilk Değirmiçem"de kurulan daha sonra Zübeyde Hanım Bulvarına taşınan Mehmet Kaya, Ahmet Şireci Bulvarı'nda ki yeni salonu ile adeta göz kamaştırıyor. 
 
Mehmet, Erol ve Emine Kaya kardeşlerin birlikte hizmet verdiği salon son trend saç modelleri ile bayanların tercih ettiği bir numaralı mekan haline dönüşmüş durumda. 
 
Salonlarında malzemenin en iyisini kullandıklarını söyleyen Mehmet Kaya, "Dünya markalarına değer katarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Mehmet Kaya ismi artık bir marka. 2009 yılında kuaför yazılı reklam tabelamızı indirdik ve Mehmet Kaya ismi ile o gün bugün yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 3 ay önce yeni yerimize taşındık. Gazianteplileri harika bir salona kavuşturduk. Saç yüzün aynasıdır. Güzelliğine değer katmak isteyen tüm Gaziantepli bayanlarımızı yeni salonumuza kahve içmeye bekliyoruz"dedi