02 Aralık 2021

Günün En Acı Haberi Gaziantep'ten. Baba, 1,5 Yaşındaki Kızına Yumruk Atarak Öldürdü

Cani baba tutuklanarak cezaevine konuldu

haber/IMG_20210129_172903_671_28.jpg

 

Gaziantep'in Güneykent Mahallesi'nde kan donduracak bir aile trajedisi yaşandı.Babası tarafından yemek yemediği için dövülen 1, 5 yaşındaki kız çocuğu yaşamını yitirdi.

Bir ay önce doğum yapan 27 yaşındaki  Duygu Yılmaz hastanede tedavi gören bebeğini ziyarete gitti, eşi Mehmet Yılmaz ise kızı Elif Hazal ile evde kaldı. Mehmet Yılmaz, karnının acıktığını düşündüğü kızı Elif'e yemek yedirmek istedi.

 YUMRUK ATTI


Ancak Elif yemedi. Sinirlenen Mehmet Yılmaz, kızına yumruk attı.Yere yığılan Elif Hazal hareketsiz kalınca Mehmet Yılmaz sağlık ekiplerini arayarak kızının düştüğünü söyledi.

 HAYATINI KAYBETTİ


İhbarın ardından eve giden sağlık ekipleri küçük kızı ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Elif Hazal Yılmaz, 4 günlük tedavinin ardından bugün sabaha karşı doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, Mehmet Yılmaz’ı gözaltına aldı. Emniyetteki sorgusunda kızına yumruk attığını itiraf eden Yılmaz’ın, “Kızıma yemek yedirmek için sofra açtım. Fakat kızım yemek yemeyip ekmeği yere attı. Ben de vurdum" dediği belirtildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mehmet Yılmaz, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.