29 Kasım 2023

İnşaat ve Emlak sektöründe güvenin adresi 'MİLLİOGLU'

Kaliteli inşaatları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Millioğlu İnşaat Gayrimenkul, yılların vermiş olduğu tecrübeyle ilklere imza atmaya devam ediyor.

haber/Photo_1682693274613.jpg

 

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Millioğlu İnşaat Gayrimenkul ve yatırımcılık; müşterilerine daha hızlı ve daha etkin hizmet verebilmek için yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.  İnşaat sektörün son yıllardaki hızlı gelişiminden, Kaliteden ve karşılıklı memnuniyetten söz eden Millioğlu  İnşaat Gayrimenkul  Yönetim kurulu başkanı   Mehmet Ali Millioğlu,  "Millioğlu olarak kaliteli inşaatları ile ve gayrimenkul sektöründe  müşteri memnuniyetini ön planda tutan Millioğlu  İnşaat Gayrimenkul  yılların vermiş olduğu  tecrübeyle ilklere imza atmaya devam ediyor.

 

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Millioğlu İnşaat Gayrimenkul, müşterilerine daha hızlı ve daha etkin hizmet verebilmek için yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.  İnşaat sektörün son yıllardaki hızlı gelişiminden, Kaliteden ve karşılıklı memnuniyetten söz eden Millioğlu  İnşaat Gayrimenkul  Yönetim kurulu başkanı  Mehmet Ali Millioğlu,  "Millioğlu  İnşaat Gayrimenkul  olarak her zaman kaliteli inşaat projelerine imza atarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz" dedi.  

YENİLİKÇİ PROJELER BİZE HEYCAN VERİYOR

 

Millioğlu İnşaat Gayrimenkul  olarak müşterilerine her zaman mükemmelliği sunmanın gururunu yaşadıklarını belirten Millioğlu, ''vatana millette faydalı yenilikçi ruhlu projeler bizlere heyecan veriyor. Türkiye insanına ve Türkiye ekonomisine en iyi şekilde hizmet etmeyi faydalı olmayı hedefledik. Bunun için hep beraber el ele ev sahibi olalım diyoruz.

 

 

 

ÜLKE EKONOMİSİNE KATKIDA SAĞLAMAYA DEVAM EDECEGİZ 

 

Şirket ilkelerini, "ülke ekonomisine azami katkıda bulunmak, teknolojiyi yakından takip etmek, taahhütleri eksiksiz yerine getirmek, yapıların kalitesinden ödün vermemek, uzman kişilerle çalışmak, insan ve çevre haklarına saygılı olmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, Ar-Ge çalışmaları yapmak, yaptığı işlerde önce kendi vicdanını sorgulamak, tüm müşteri, mal temincileri ve rakipleriyle dost olmak olarak sıralayan Mehmet Ali  Millioğlu, bizim için en iyi alışveriş güvendir" dedi

 

‘MİLLİOGLU’ İNŞAAT  VE GAYRİMENKUL SEKTÖRDE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

 

Gaziantep'in önde gelen firmalarından biri olan ve bünyesinde inşaat, gayrimenkul, yatırmacılık, sağlık, restorant  eğitim,  olmak üzere  bir çok şirketi bünyesinde  barındıran  Millioğlu İnşaat  Gayrimenkul, güvene dayalı hizmetiyle sektöründe çıtasını her gecen gün yükseltmeye devam ediyor.

 

EN İYİ YATIRIM GAYRİMENKUL

 

Son 5 yılın en karlı yatırım aracı gayrimenkul oldu. Millioğlu,  “5 yıl önce toprağa para yatıran bir yatırımcı, bugün en az 10 mislini kazandı. Böylesi, ne altında, ne dövizde, nede başka bir yatırım aracında yok” dedi.Emlak sektörünün her şeyden önce güven gerektiren bir sektör olduğunu vurgulayan  Gaziantep’in tanınmış işadamlarından,  Mehmet Ali Millioğlu, ''Bizler yıllardır müşterilerimize  bu bilinçle hareket ediyoruz. Firmamız inşaat emlak alım, satım danışmanlık hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Millioğlu  İnşaat Gayrimenkul  olarak her zaman kaliteli inşaat projelerine imza atarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz" dedi.