29 Mart 2023

İYİ Parti’ye Beykentte Büyük Katılım

haber/Photo_1675624578733.jpg

HABER MÜSLÜM OKATAN/GAZİANTEP

İYİ Parti Yerel Yönetimler başkanı Servet Pasliyer'in   divan Başkanlığında Beykent  Mahallesinde düzenlenmis olduğu toplu üye kayıt programına İl Başkanı Mehmet Başaran,ve Şehitkamil İlçe Başkanı Ali Pişkin , STK ilişkileri başkanı Mehmet Sait Gökbulut,Siyasi isler Divan Başkanı  Nazlı Ateş  Murat Keklik İl yöneticileri ve İlçe yöneticileri ile beraber katılım sağlayarak 50 vatandaşın İYİ Partiye üyeliklerini gerçekleştirdi.

 

Toplu üye kayıt programında kısa bir açıklama yapan mahalle sakini, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Türkiye’nin ümidi olduğunu söyleyerek, İYİ Partiye üye oldukları için çok mutlu olduklarını belirttiler.

"Memnuniyet duyuyoruz"         

Toplu üye kayıt programında konuşma yapan İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Başaran: " Bu akşam bizleri burada en iyi şekilde ağırlayan divan Başkanı sevgili Servet Pasliyer, başta olmak üzere tüm  hemşerilerimize öncelikle çok teşekkür ediyoruz. Bin bir zorluklarla kurduğumuz partimiz bugün artık iktidar namzedidir ve İYİ Parti olarak adalette, eğitimde, sağlıkta, tarımda ve ekonomide yaşanan tüm sıkıntıları biliyor bunların hepsini seçim sonrası en kısa sürede çözeceğimize söz veriyoruz. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in liderliğinde kurulmuş kadrolarımızla ülkemizi büyük ve müreffeh bir Türkiye hayalini gerçekleştireceğimizden hiç şüphemiz yoktur." ifade etti.

Toplantı sonrası il başkanı  Mehmet Başaran,  ve Şehitkamil ilçe Başkanı Ali Pişkin, Yerel Yönetimler'den sorumlu Başkanı Servet Pasliyer, Stk ilişkiler başkanı Mehmet Sait Gökbulut, Siyasi isler Divan Başkanı Nazlı Ateş, üye olan vatandaşlara rozetlerini takdim ettiler.