05 Şubat 2023

KOÇER: “ÇOK ÖNEMLİ EKSİKLİKLERİ TAMAMLAYAN ÖNEMLİ BİR ESER OLMUŞ”

haber/Photo_1674307511991_1.jpg

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdi, Şehitkamil’deki yapımı devam eden projeleri yerinde inceledi. Kuzeyşehir Ünite Merkezi’ndeki incelemelerinin ardından konuşan Milletvekili Koçer, “Şehitkamil Belediyemizin yapmış olduğu ve yeni hizmete açacağı faaliyetleri yerinde inceledik. Pazar yeri, kütüphane, bay-bayan taziye evi, kurs merkezi, ticari dükkanlar gibi çok önemli eksiklikleri tamamlayan önemli bir eser olmuş. Ben bu konuda Başkanımızı tebrik ediyorum” dedi.

 Her fırsatta ilçe genelinde ziyaretler gerçekleştiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son ziyaretlerini; AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, Şehitkamil Belediyesi Meclis Üyesi Ömer Dağlıoğlu ile birlikte yaptı. Ziyaret programına, Şehitkamil Belediye Başkanı Murat Özgüler de katıldı.

ziyaretler, Şirinevler Mahallesi ve KÜSGET Sanayi Sitesi esnafına yapıldı. Esnafın talep ve sorunları dinlendi, çözüm önerileri değerlendirildi. Sorunların giderilmesi, taleplerin de karşılık bulması adına çalışacaklarını vurgulayan Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile Milletvekili Nejat Koçer, kendilerine yöneltilen her soruyu yanıtladı.

 

Daha sonra Kuzeyşehir Ünite Merkezi incelendi. Merkezi, önümüzdeki günlerde tamamlayarak vatandaşın kullanımına açmayı planladıklarını ifade eden Başkan Fadıloğlu, Kuzeyşehir Ünite Merkezi’nde vatandaşın birçok ihtiyacına tek merkezden cevap verileceğini anlattı. Kuzeyşehir Ünite Merkezi’nin toplam 5 bin 500 metrekare alana üzerine 2 katlı olarak yapıldığını söyleyen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, ünite merkezi içerisinde; pazar yeri, kütüphane, bay-bayan taziye evi, kurs merkezi, ticari dükkanlar ve 80 araçlık açık otopark bulunduğu bilgisini aktardı.