29 Mart 2023

LEZZETİ, GAZİANTEP SINIRLARINI AŞIYOR

haber/IMG-20230204-WA0012.jpg

 

Ünü sınırları aşan Şehri Küşleme Kebap Salonu,hizmete girdiği günden buyana Gaziantep Kebabı’nın merkezi haline gelen Şehriküşleme  Kebap salonu, bu eşsiz lezzetin müdavimlerini kendine çekiyor. Lezzeti Gaziantep'i sınırları aşan ve birçok ünlüyü de ağırlayan Şehriküşleme Kebap salonu eşsiz lezzetiyle büyülüyor.

Bir aile şirketi olarak yıllardır hiç değiştirmedikleri lezzetiyle kebabın merkezi haline gelen Şehriküşleme Mehmet Usta, ve Yalçın usta önderliginde  Kebap denilince  ilk akla gelen yerlerden lezzet kalitesini hizmete girdiği günden buyana hiç değişmediğini belirten Yalçın Usta ve Mehmet Usta, başta küsleme, kuşbaşı, kıyma, sebzeli kıyma,tavuk  sarma, lahmacunu  ve tüm   Kebab çesitlerinin lezzetini koruduklarını belirttiler.  

KALİTEMİZ EN BÜYÜK SERMAYEMİZ

Kullanılan bütün malzemenin kendileri tarafından tüm hijyenik departmanlardan geçtiğini belirten Mehmet Usta,"Müessese olarak kalite ve hijyene çok önem veriyoruz. Kendimizin yiyeceği ürünleri müşterilere sunuyoruz. Bizde kalite anlayışı 9 değil 10 numara. Öncelikle bütün malzemeyi; etinden  sebzesine, kadar en iyisi olmasına özen gôsteriyoruz" diye konuştu 

 Müşterilere her şeyin en iyisini sunduklarını ifade eden Mehmet Usta , Şehriküsleme  Kebab çesitlerinin  orijinal lezzetini Gazianteplilere ve Türkiye'ye sunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Adres: Osmangazi, 27060 Şehitkamil/Gaziantep ( METRO MARKET İÇİNDE)