29 Kasım 2023

Lezzetin Yeni adresi, Alınterim Fıstıkiçi Künefe

haber/Photo_1700152059381_1.jpg

 

Gastronomi Şehri Gaziantep’te Künefe denince akla ilk gelen Lezzet duraklarından olan Alınterim Fıstıkiçi  Kadayıf, damak zevkine önem veren lezzet tutkunlarının beğenisine sundu.

Künefe Alınterim Fıstıkiçi'nde  yenir Vatandaşlara sundukları lezzetlerle  Gazianteplilerin  vazgeçilmez mekanı haline gelen Alınterim Fıstıkiçi'nde kaliteli hizmetiyle unutulmaz lezzetler sunmaya devam ediyor.

GAZİANTEPLİLERİN VAZGEÇİLMEZ ADRESİ

Kadayıf, peynir, sade yağ ve antep fıstığının buluştuğu künefe ve katmer sevilen tatlılar arasında yerini alıyor. Ortadoğu'nun dört bir yanında yapılan künefenin  Gaziantep'deki  adresi  Alınterim Fıstıkiçi  Künefe, hizmete girdigi günden bu yana tatlıseverlerin ilk tercih noktalarından biri olmayı sürdürüyor

ÜRÜNLERİMİZDE  KATKI MADDESİ YOK

Huzur veren yapısıyla ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği konfora ve güvene sahip Alınterim Fıstıkiçi Künefe, hijyen kuralları, katkı maddesi içermeyen ürünleriyle sağlığınızı önemsiyor

Lezzetin çıtırlığını damaklarınızda hissedeceğiniz çıtır Alınterim Fıstıkiçi Künefe hasır kaymaklı, fıstığın her haline doyacağınız yarı fıstıkzade yarı billuriye, boz fıstığın ve fıstıgın eşsiz lezzet şöleni özel fıstıkzade gibi çeşitleriyle aklınızı başınızdan alacak künefeler, doyumsuz katmer, düz kadayıf ve burma tatlısı çeşitleriyle  damaklarınızı şenlendiriyor.

Üretimlerini günlük ve taze olarak gerçekleştirdiklerini belirten Alınterim Fıstikici işletme sahibi Celal  Hüseyin Şipar, Gaziantep'te ustası olduğu mesleğini, özenle yaptığını belirterek, "Gazianteplilerin yeni yüzleri tanıyor, yeni damakları tatlandırıyor ve müşterilerimizin teveccühü ile işimizi severek yapmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla unutulmaz lezzetlerimizi sunmaya devam ediyoruz." ifadelerine yer veriyor.

İşlerini aşkla yaptıklarını belirten Alınterim Fıstikici işletme sahibi Celal  Hüseyin Şipar, “Künefe ve Katmer  çeşitlerimizle hizmet veriyoruz. Tatlılarımızı tatmak için gelen herkese çerez, meyve, süt, çay ve kahve ikramları yapıyoruz. Müşterilerimizin buradan memnun ayrılmaları için elimizden geleni yapıyoruz çünkü onlar işletmemize değer katıyor” diye konuştu.

BİR TELEFON KADAR YAKINIZ

Siz de unutulmaz lezzetleri kaliteli ve uygun fiyatlara tatmak, ailenizle birlikte güzel vakit geçirmek , 0535 506 5060 telefon numarasını arayarak detaylı bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilir yada Fıstıklık Mah. Şehit Müslüm Yıldırım Sk. No: 32/C Şehitkamil de bulunan Alınterim Fıstıkiçi ziyaret edebilirsiniz.

HABER MÜSLÜM OKATAN/ GAZİANTEP