06 Şubat 2023

Mehmet Başaran,mazbatasını aldı. Artık İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı

haber/IMG-20230125-WA0024.jpg

 

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanlığı için Pazar günü yapılan seçimlerde İl Başkanlığına Mehmet Başaran seçilmişti. Seçimlerin ardından İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gaziantep Adliyesi’nde düzenlenen tören ile mazbatalarını aldı.

Mazbata alım töreninde konuşan Başaran, ‘’ ’Gaziantep’te birinci parti olacağız ve Meral Akşener’in Başbakan yapacağız’’ dedi.

İYİ Parti Gaziantep’te geçtiğimiz Pazar günü yapılan seçimlerde Tayfun Aygın, Halil İbrahim Demir ve Mehmet Başaran yarışmıştı. Yarışın galibi ise 228 oy alan Mehmet Başaran olmuştu. Aradan geçen süreçte Başaran ve yönetim Kurulu üyeleri, Gaziantep Adliyesi’ne giderek mazbatalarını aldı.

Mazbata törenine İlçe Başkanlarının yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi  Muzaffer Doğan, Sait Gökbukut, Servet Pasliyer ve diğer yonetim kurulu üyeleri hazır bulundu... 

KONGRE İPTAL DEDİKODUSU YAYILMIŞTI

Düzenlenen tören ile mazbatasını alan Başaran, ‘’Gaziantep’te birinci parti olacağız ve Meral Akşener’in Başbakan yapacağız’’ yorumunda bulundu. İYİ Parti’de İl Başkanlık krizinin aşılmasının ardından gözler 14 Mayıs tarihinde yapılacak seçimler öncesi oluşacak milletvekili listelerine çevrildi.

Haber Müslüm Okatan Gaziantep 

HABER MÜSLÜM OKATAN/ GAZİANTEP