05 Şubat 2023

Op.Dr. Lokman BAYRAK Beyin ve Sinir Cerrahisi Artık İstanbul'da

Alanında ünü sınırları aşan Op. Dr. Lokman Bayrak başarılı operasyonlarla adından sıkça bahsediyor.Bayrak:Başarısıyla adından sıkça söz ettiriyor.

haber/Photo_1672504294524.jpg

 

Türkiye'nin  en önemli Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı Opr. Dr. Lokman Bayrak, Gaziantep'ten sonra yeni kliniğini  İstanbul'da açmanın mutluluğunu yaşıyor...

 

 

 

12 yıllık meslek hayatının Gaziantep'te   büyük başarılarla icra eden Op.Dr. Lokman Bayrak, "Meslek hayatımda tıbbın imkan verdiği birçok Beyin ve Sinir Cerrahi hastalıkları ile ilgili hastaya şifa olup, binlerce kişiye elinden geldiği insanların sağlığına kavuşması için  vesile ve yardımcı oldum ve bundan mutluluk ve gurur duyuyorum" dedi.

 

LOKMAN BAYRAK YENİ KLİNİĞİ İSTANBUL'DA

 

Daha önce birçok başarılı ameliyatlara imza atan Opr. Dr. Lokman Bayrak, İstanbul'da açmış olduğu klinikle hastalarına yerinde hizmet veriyor.  Gazetemize konuşan Opr.Dr. Lokman Bayrak yapmış oldugu açıklamada bugüne kadar kendisine gösterilen ilgiden dolayı tüm hastalarına teşekkür eden başarılı doktor bundan sonra Gaziantep'ten sonra   İstanbul'da hizmete açmış olduğu yeni kliniğinde de  hizmet vereceklerini söyledi.

 

 

BAŞARILI OPERASYONLARLA DİKKAT ÇEKİYOR

Opr. Dr. Lokman Bayrak, kranial (beyin) ameliyatları, spinal (omurilik) ve omurga ameliyatları, kranial (beyin, beyincik) tümörleri, burundan hipofiz adenomu ameliyatı, beyin damar hastalıkları, hidrosefali, beyin kanamaları, çocukluk çağı beyincik tümörleri, mikro cerrahi ile bel fıtığı, mikro cerrahi ile boyun fıtığı, omurga kırıkları, doğumsal omurga açıklıkları, meningosel, meningomyelosel, skolyoz (omurga eğrilikleri), periferik sinir yaralanmaları ve sıkışıklıkları gibi birçok rahatsızlıklarda başarılı operasyonlara ve tedavilere imza attı.

Op.Dr Lokman Bayrak Kimdir

 

Beyin ve Sinir Cerrahisi

980 senesinde Bayburt'ta doğdum. Ankara Yıldırım Beyazıt Anadolu lisesinde orta öğrenimimi tamamladım. 1998 - 2004 seneleri arasında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimimi tamamladıktan sonra, 2005- 2011 seneleri arasında da Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin Cerrahi Kliniğinde Beyin Cerrahi Uzmanlık Eğitimimi tamamladım.

 

2009, 2010 yıllarında Nöroonkolojik Sempozyumlara katıldım.

2009 da Mersin Üniversitesinde Prof. Dr. Uğur Türe başkanlığında kranio-orbitozigomatik yaklaşım kadavra diseksiyon eğitimine katıldım.

2011 yılında Prof. Dr. Necmettin Pamir başkanlığında kafa tabanı cerrahisi kadavra kursu eğitimine katıldım. Çeşitli zamanlarda Minimal İnvaziv Girişimle ilgili sempozyumlara katıldım.

2011 Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesinde yaklaşık 4 yıl görev yaptığım dönem içerisinde 2013 yılında Brezilya Nöronavigasyon-Stereotaktik Girişimle ilgili eğitime katıldım.

2016 yılında Dr Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptım.

Eğitim

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin Cerrahi Kliniği

 

HABER MÜSLÜM OKATAN/ GAZİANTEP