24 Eylül 2023

Ünlü İş İnsanı Ali Çınarkuyu, Ege'de Büyük yatırım...

Türkiye'de Medikal ve Güneş paneli alıňında yaptığı başarılı girişimler ile adından söz ettiren Ali Çınarkuyu, dünyanın pek çok farklı noktasında büyük yatırımlar yapıyor. Çınarkuyu, bu kez ise Türkiye’ye de Ege'ye gelerek yeni yatırımlar yapacak. 1982 doğumlu olan başarılı iş adamı iş hayatındaki başarıları ile de dikkat çekiyor.

haber/Photo_1653040469158_2.jpg

 

ALİ ÇINARKUYU 

KİMDİR?

 

Ali Çınarkuyu Kimdir? 1982 Gaziantep doğumlu genç bir iş adamı. Başarılı iş hayatıyla dikkatleri üzerine çeken Ali Çınarkuyu,Türkiye'nin  önde gelen medikal markasının yanı sıra Ege'de güneş paneli sektöründe büyük yatırımlar yaparak adından sıkça bahsediyor... Ali Çınarkuyu Medikal sektöründe Türkiye' 65 ilinde medikal anlamda bir çok hastahaneye hizmet vermektedir. Medikal Sektöründe ürettiği ürünler   başta Türkiye olmak üzere, Almanya,Yunanistan  Rusya, Ukrayna, Bakü, Kanada,Kosova, olmak üzere ihracat yaparak ülke ekonomisine  büyük katkılar sağlamaya devam ederken almış olduğumuz bilgiye göre Akdeniz'de bulunan özel bir hastahanenin  ortağı olduğu  öğrenildi.

MEDİKAL SEKTÖRÜNDEN SONRA SİMDİ İSE GÜNEŞ PANELİNE DEV YATIRIM

Yaptığı yatırımlarla  adından söz ettiren Gaziantep'li Genç işadamı Ali Çınarkuyu, Gaziantepsonnokta'nın  Mayıs ayının  konuğu oldu. Başarılı işadamı Ali Çınarkuyu, birçok kişiye örnek olan kişiliğinin  yani sıra İstanbul ve Gaziantep'te  medikal alanında yanı sıra güneş panelleri üretici olarak  yapmış olduğu büyük yatırımlarla tüm dikkatleri üzerine çekiyor... 

BAŞARILI İŞADAMI  BAŞARILI YATIRIMLARIYLE EKONOMİYE KATLİ SAĞLIYOR

 

Medikal Sektörünün önde gelen firmasının başarılı patronu,okul hayatından sonra babasının o dönemki ticaret hayatına başlıyor. Ve her geçen gün inşaat yapı sektöründe büyük yatırımlarının ardından Medikal sektöründe büyük yatırım yaparak 

2012'de yapmış olduğu büyük yatırımlarla o dönemlerde aklına gelen fikirle iş hayatının tam ortasına düşüyor. Türkiye'de medikal bayilerinin her geçen gün kurulduğu dönemde medikal ürünleri ve protez satmaya başlıyor. Dünyada çıkan modelleri yakın takibine alarak Türkiye'ye ilk getiren kişi oluyor. Uzun yıllar bu işle uğraşan Çınarkuyu, şu sıralar medikal sektörünün yanı sıra Ege'de güneş panelleri sektöründe büyük yatırım yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor..

HABER MÜSLÜM OKATAN/İSTANBUL 

FOTOĞRAF ASLI DEMİRCİ