Arama

EMLAKÇILAR ODASI NE DİYECEK?

25/05/2024 09:54 | Son Güncelleme : 18/06/2024 05:52 | Müslüm OKATAN


EMLAKÇILAR ODASI NE DİYECEK?

 

Gaziantep'te bir emlakçının 120 milyon para ile ortadan kaybolması vatandaşları tedirgin ederken Gaziantep Emlakçılar Odası'ndan açıklama bekleniyor.

 

NE OLMUŞTU?

 

Fıstıklık Mahallesi'nde merkezi bulunan ve Gaziantep’in bazı ilçelerinde danışmanlık büroları bulunan M.A.’nın 120 milyon para ile ortadan kaybolduğu öne sürüldü. Gayrimenkul emlak alım satımı yapan M.A.nın birlikte çalıştığı iş ortaklarının bugün itibariyle sosyal medyadan firma ile ilişiklerinin kalmadığını duyurdukları görüldü. Emlakçı M.A.’nın 120 milyon para ile sırra kadem basmasının ardından A.G. Firmasına onlarca kişinin gelerek yarım kalan ticari işlemlerinin nasıl sonuçlanacağını sordukları ancak muhatap bulamadıkları iddia edildi.

 

GAZİANTEP SARSILDI

 

Bu olay, Gaziantep’te  gayrimenkul piyasasında güven krizine neden olurken, yetkililerin konuyla ilgili soruşturma başlattığı belirtiliyor. Emlakçı M.A.’nın kayboluşu, müşteriler ve iş ortakları arasında büyük bir şaşkınlık ve tedirginlik yaratmış durumda. emlakçının 120 milyon para ile ortadan kaybolması vatandaşları tedirgin ederken Gaziantep Emlakçılar Odası'ndan açıklama bekleniyor.

 

EMLAKÇILAR ODASI NE DİYECEK?

 

120 milyon liralık vurgunun ardından gazetemize konuşan ve emlak sektöründe yatırımları olan bazı vatandaşlar, bu saatten sonra emlakçılara olan güvenlerinin sarstığını ifade etti. Gaziantep Emlakçılar Odası'ndan da açıklama beklediklerini kaydeden vatandaşlar, buna benzer bir olayın bir daha yaşanmaması için taahhüt istediklerini ya da bir şekilde emlakçıların yeniden güven kazanması gerektiğini dile getirdiler.

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Hakan Fidan'dan Brüksel'de diplomasi trafiği!

Hakan Fidan'dan Brüksel'de diplomasi trafiği!

Bakan Hakan Fidan, Brüksel'de bugün yapılacak olan NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı öncesinde NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ve ABD Dışişleri Bakanı Blinken ile bir araya geldi.

6 ay önce
Antalyalının yazı bitmiyor! Kasım ayında sörf yaptılar

Antalyalının yazı bitmiyor! Kasım ayında sörf yaptılar

Antalya’nın Alanya ilçesinde sahile inen bir grup, 24 derece sıcaklığındaki denizde 6 saat boyunca sörf yaparak denizin tadını çıkardı.

6 ay önce
'Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi'yle engellilerin yüzü güldü

'Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi'yle engellilerin yüzü güldü

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesinin projesi kapsamında hayırsever desteğiyle 150 engelliye akülü araç hediye edildi.

6 ay önce