Arama

KATMERCİ’NİN YAPAMADIĞINI TAHMAZOĞLU YAPTI

07/06/2024 10:26 | Son Güncelleme : 18/06/2024 05:17 | Müslüm OKATAN


KATMERCİ’NİN YAPAMADIĞINI TAHMAZOĞLU YAPTI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu iki sektöre daha uyarıda bulundu. Tahmazoğlu baklavacı ve yemekçileri uyararak, "fiyatlarınızı güncelleyin aksi taktirde belediye olarak gerekli çalışmaları başlatacağız" dedi.

VERDİĞİ SÖZLERİ TEK TEK YERİNE GETİRDİ

Tahmazoğlu, X hesabından yaptığı açıklamada ‘’Kıymetli Hemşehrilerim, Sizlere daha önce açıkladığımız kurbanlıklarla ilgili çalışmamızı tamamladık. Beton Santrali ile ilgili çalışmalarımızda son aşamaya geldi.

Son zamanlarda da yemek ve baklava fiyatlarının pahalılığı ile alakalı çok fazla şikayet alıyoruz. Ben buradan bu meslek gruplarına sesleniyorum. "Lütfen fiyatları gözden geçirerek gerekli indirimleri yapalım."

Aksi takdirde bu alanlarda Şahinbey Belediyesi olarak gerekli çalışmaları başlatacağız. ’ifadelerini kullandı.

KATMERCİ’DE SUSPUS

Gaziantep Lokantacılar Kebapçılar Pastacılar Tatlıcılar Baklavacılar ve Kafeteryacılar Esnaf ve Sanatkarları Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdulkadir Katmerci tepki toplamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde bayram tatilini Gaziantep’te geçirecek olan misafirlerin mağduriyet yaşamaması adına bayram süresi boyunca işletmelerin bazılarının açık olacağını söyleyen M. Abdulkadir Katmerci‘ye fiyatlar ve gramajlara dair herhangi bir açıklama yapmadı.

 

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Hakan Fidan'dan Brüksel'de diplomasi trafiği!

Hakan Fidan'dan Brüksel'de diplomasi trafiği!

Bakan Hakan Fidan, Brüksel'de bugün yapılacak olan NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı öncesinde NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ve ABD Dışişleri Bakanı Blinken ile bir araya geldi.

6 ay önce
Antalyalının yazı bitmiyor! Kasım ayında sörf yaptılar

Antalyalının yazı bitmiyor! Kasım ayında sörf yaptılar

Antalya’nın Alanya ilçesinde sahile inen bir grup, 24 derece sıcaklığındaki denizde 6 saat boyunca sörf yaparak denizin tadını çıkardı.

6 ay önce
'Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi'yle engellilerin yüzü güldü

'Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi'yle engellilerin yüzü güldü

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesinin projesi kapsamında hayırsever desteğiyle 150 engelliye akülü araç hediye edildi.

6 ay önce