Arama

Bekir Öztekin'e tepki yağdı

19/02/2024 18:18 | Son Güncelleme : 23/04/2024 06:00 | Müslüm OKATAN


Bekir Öztekin'e tepki yağdı

Bekir Öztekin'e tepki yağdı

Yeniden Refah Partisi Oğuzeli Belediye başkanlığı için aday gösterilen Bekir Öztekin'e tepki yağdı. Bekir Öztekin'i Oğuzeli'nde başkan olarak görmek istemediklerini vurgulayan vatandaşlar 31 Mart seçimlerinde kendisine oy vermeyeceklerini belirtiler. 

 

Yeniden Refah Partisi Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Bekir Öztekin'in adaylığı seçmenlerden tepki alıyor.

SEÇMEN TEPKİLİ

Yeniden Refah Partisi geçtiğimiz günlerde Gaziantep ve ilçelerinde adaylarını tanıtmış, Oğuzeli Belediye başkanlığı için Bekir Öztekin'i göstermişti. Oğuzeli'nde yaşayan vatandaşlar, parti parti dolaşan birini aday olarak görmek istemediklerini söylediler.  

SEÇMEN ÖZTEKİN'İ İSTEMİYOR

İlçede daha etkili olabilecek isimler varken Bekir Öztekin'in aday gösterilmesinin yanlış bir karar olduğunu ifade eden seçmenler, Yeniden Rafah Partisi'ne çağrıda bulunarak bu yanlıştan dönülmesini istedi. Seçmenler, daha önce Oğuzeli ilçesinde AK Parti’den belediye başkanlığı ve Gelecek Partisi'nden de il başkanlığı yapan Bekir Öztekin'e güvenmediklerini ve seçimlerde destek vermeyeceklerini ifade ettiler. 

PARTİ PARTİ DOLAŞTI

Oğuzeli ilçesinde AK Parti’den  Belediye Başkanlığı yapan Bekir Öztekin, daha sonra Gaziantep’te Gelecek Partisinin il başkanlığını yapmıştı. Şimdi ise Yeniden Refah Partisi Oğuzeli Belediye başkanlığı için aday gösterildi.

Kaynak Ayında Gazetesi 

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gaziantep'te MHP'de Adaylar Açıklandı

Gaziantep'te MHP'de Adaylar Açıklandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep'te Araban, Oğuzeli ve Karkamış Belediye Başkan adayları belli oldu.

2 ay önce