Arama

İYİ PARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA SERDA ÖZYAŞAR ATANDI

İYİ PARTİ GAZiANTEP İL KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI’NDA BAYRAK DEĞiŞiMi

03/02/2024 18:58 | Son Güncelleme : 23/04/2024 04:07 | Müslüm OKATAN


İYİ PARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA SERDA ÖZYAŞAR ATANDI

 İYİ PARTİ  Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanlığı’na  Gaziantep siyasetinin basarılı ismi Serda Özyaşar atandı.  Özyaşar  İYİ PARTİ Gaziantep  Başkanlığı Toplantı Salonu’nda yapılan devir teslim töreni ile görevi Hülya Ertuğrul’dan teslim aldı.

Screenshot_20240203-215933-i65be8d20b1dc6.jpg

Devir teslim törenine  İyi Parti Gaziantep İl Başkanı  Şerif Başkülekci ve  İl Başkan Yardımcısı Sedat Çevik,  Kadın kolları başkanı  Hülya Ertuğul, İYİ Parti Gaziantep İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, ile çok sayıda partili katıldı.  İYİ Parti Gaziantep İl Başkanlığı  Toplantı Salonu’nda gerçekleşen törende mevcut başkan Hülya Ertuğrul  tarafından yeni görevi devralan  Serda Özyaşar  tarafından Kadın Kolları Başkanlığı’nda  bayrak değişimi yapıldı.

2048px-İYİ_Party_square_logo.svg-i65be8d4aab7da.png

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Şerif Başkülekci  , İYİ Parti Gaziantep Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen  Serda Özyaşar, 'yı tebrik ederek, " Özyaşar’ın  Gaziantep'de  başarıya ulaşacaktır" dedi.

1706986859819-i65be8d700a4e7.png

‘HEDEF KADINLARIN SÖZ SAHİBİ OLMASINI SAĞLAMAK’

Kadınların güçlenmesi için çalışacaklarını dile getiren İYİ Parti Gaziantep Kadın Kolları Başkanı  Serda Özyaşar, ise “Türk kadınının eğitim seviyesini, ekonomik katılımlarını artırmak, sosyal kültürel ve siyasi alanlarda rol ve söz sahibi olmasını sağlamak hedef ve görevimizdir. Huzurlu bir toplum bir gün zengin bir millet, adalet ve özgürlük için bu partide görev almamın hayırlı olacağını düşündüm ve buradayım.  Başta Genel başkanımız Meral Akşener, Kadın kolları genel başkanımıza  İl Başkanım  Şerif Başkülekci,  kadın kolaları başkanımız Hülya  Ertuğrul 'a teşekkür ediyor, partime hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Bizler,   İYİ Parti'nin kadınları olarak, çocuklarımız için bu güzel ülkenin yarınları için çalışmaya devam edeceğiz," dedi.

Haber Müslüm Okatan / Gaziantep

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

MEHMET NACİ ÖZKALALI, ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ BAĞIMSIZ MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDU

MEHMET NACİ ÖZKALALI, ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ BAĞIMSIZ MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDU

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Adayı Mehmet Naci Özkalalı, Şehitkamil halkının desteğini bekliyor.

3 ay önce
AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan adayı kesinleşti

AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan adayı kesinleşti

Türkiye Yerel Seçimleri için geri sayım başladı. 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan seçim öncesi Başkan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde AK Parti'nin birçok il için belediye başkan adayını duyurdu. Gaziantep Belediye Başkan adayı ise 15 Ocak'ta açıklanacak.

3 ay önce
ÖZKALALI'DAN 10 OCAK MESAJI

ÖZKALALI'DAN 10 OCAK MESAJI

Şehitkamil Belediyesi Bağımsız Meclis üyesi Adayı Mehmet Naci Özkalalı,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

3 ay önce